X
Ładowanie...

Tanie loty Wrocław Rijeka

już od 561 zł
17 lip 24 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Wrocław Rijeka

Bilety lotnicze Wrocław Rijeka

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Wrocław
06 wrz (nie)
LOT
Rijeka
13 wrz (nie)
LOT
Wrocław
26 lip (nie)
LOT
Rijeka
02 sie (nie)
LOT
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Wrocław Rijeka

Przewodnik po lotach Wrocław Rijeka

Dziecko w podróży Wrocław - Rijeka - poradnik dla rodziców

Organizujesz podróż samolotem zpociechą i nie masz pojęcia, jak się do tego przygotować? Poniżej prezentujemy krótką listę zagadnień, którą każdy rodzic powienien zapoznać się zanim wyruszy na wymarzony lot Wrocław - Rijeka.

Wiek dziecka a koszt biletu do Wrocław - Rijeka

Cena tak naprawdę jest zależna od wieku malucha i linii, jaką wybierzesz. Za bilet dla małych dzieci, które podróżują na kolanach opiekuna przewoźnik nie żąda opłaty albo ma stałą cenę. Starsze dzieci najczęściej muszą mieć kupiony normalny bilet lub linie lotnicze oferuje dla nich specjalne niskie ceny.

Obligatoryjne dokumenty dla niemowlaka

Korzystając z międzykontynentalnych połączeń lotniczych, Twój maluch może potrzebować paszportu, tymczasowego dowodu osobistego, wizy, legitymacji szkolnej. Jeśli masz zamiar podróżować z pociechą sama niezależnie od tego czy dzielisz prawa do wychowywania z drugim rodzicem czy wychowujesz niemowlę samotnie musisz posiadać dokument zezwalający na podróż z dzieckiem od drugiego rodzica. W sytuacji, gdy z maluchem lecieć będzie niespokrewniony opiekun podczas podróży musi obowiązkowo mieć pisemną zgodę opiekunów oraz zgodę do opieki nad maluchem.

Przewożenie malucha z Wrocław do Rijeka

Dzieci poniżej dwóch lat, przede wszyskim latają na kolanach rodziców. Jeśli w samolocie przy Tobie jest wolne fotel możesz przypiąć pociechę pasami do siedziska lub opłać maluchowi fotel. Możesz wtedy przewozić dziecko w foteliku samochodowym.

Walizki dla dziecka

Czy niemowlak może mieć bagaż podręczny zależy od linii, z usług której