X
Ładowanie...

Tanie loty Wrocław San Sebastian

już od 1429 zł
03 paź 10 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska San Sebastian

Bilety lotnicze Polska San Sebastian

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
15 paź (czw)
Iberia
San Sebastian
19 paź (pon)
Iberia
Warszawa
02 paź (pią)
British Airways
San Sebastian
09 paź (pią)
Iberia
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Wrocław San Sebastian

Przewodnik po lotach Wrocław San Sebastian

Zniszczenie lub opóźnienie bagażu rejestrowanego w samolocie

To pewnie ogromna obawa wszystkich podróżujących – co może się stać, jeśli ich bagaż będzie zniszczony lub po prostu zostanie zgubiony? Bez obaw, linie lotnicze są na to przygotowane. Sprawdź, co zrobić, kiedy twój bagaż po prostu nie wyjedzie z luku.

Zniszczenie bagażu

W tanich lotach Wrocław - San Sebastian najczęściej zabiera się wyłącznie bagaż podręczny, więc możesz go sprawdzać. Jeżeli samodzielnie uszkodzisz walizkę lub torbę, nie możesz wyagać odszkodowania. W wypadku bagażu rejestrowanego, zniszczonego w luku bagażowym postępowanie jest nieco inne.

Kiedy zauważysz uszkodzenie bagażu, należy powiedzieć o tym obsłudze na lotnisku lub w znajdującym się najbliżej punkcie obsługi klienta linii lotniczysz. I tanie loty Wrocław - San Sebastian, i standardowe linie gwarantują zwrot środków za uszkodzenia. Maksymalne odszkodowanie wynosi 1100 Euro. Jednakże oddawana kwota jest znacznie niższa, jeśli bagaż został źle zapakowany.

Jeśli bagaż jest opóźniony w tanich lotach Wrocław - San Sebastian

Zgubienie przez linie lotnicze bagażu rejestrowanego jest rzadkim przypadkiem, jednak – czasami się zdarza. W tej sytuacji także możesz liczyć na odszkodowanie. Co więcej, zostaną ci zwrócone koszty, które trzeba ponieść przy kupowaniu nowych rzeczy, podczas czekania na przybycie swojego bagażu. Aby złożyć wniosek masz 21 dni.

Od czasu do czasu może okazać się też, że bagaż zostanie zaginiony i niestety stracisz wszystkie przewożone rzeczy. Takie sytuacje są rzadkością, ale w związku z tym trzeba kupić dodatkową polisę. Ubezpieczenie tego typu wykupuje się jeszcze przed lotem, dla przykładu podczas kupowania biletów. Osłona bagażu jest zwykłą częścią umowy ubezpieczenia. Oczywiście ma moc zarówno w tanich lotach Wrocław - San Sebastian, jak i standardowych liniach lotniczych.

Przewoźnicy

Koniecznie zobacz, jacy przewoźnicy kursują na trasie Wrocław - San Sebastian