X
Ładowanie...

Tanie loty Wrocław Sargans

już od 412 zł
17 lip 24 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwajcaria

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwajcaria
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
01 wrz (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Zurych
04 wrz (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
01 wrz (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Zurych
05 wrz (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
01 wrz (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Zurych
06 wrz (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
01 wrz (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Zurych
07 wrz (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
01 wrz (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Zurych
08 wrz (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Wrocław Sargans

Przewodnik po lotach Wrocław Sargans

Jet lag- to warto wiedzieć! Porady dla podróżnych na trasie Wrocław - Sargans

Czym jest jet lag? Najprościej mówiąc jest to zespół objawów nagłej zmiany strefy czasowej pojawiający się podczas podróży Wrocław - Sargans w kierunku wschód-zachód spowodowane zakłóceniem naturalnego rytmu dnia i nocy. Uciążliwość zespołu jet lag jest uzależniona od ilości przekraczanych stref czasowych oraz kierunku podróży. Jet lag jest odczuwany w większym stopniu przy podróżowaniu w kierunku wschodnim, który skraca dobę. Dzieje się tak, ponieważ organizmowi łatwiej przestawić się na dłuższy dzień, jak to ma miejsce w trakcie lotu w kierunku zachodnim. Objawami zespołu jet lag mogą być: zaburzenia snu, niemożność skupienia uwagi, migrena, zaburzenia apetytu. Aby złagodzić objawy jet lag na kilka dni przed wylotem Wrocław - Sargans poleca się przyzwyczaić organizm do zmiany czasu, tzn. możesz spróbować pójść spać później niż zwykle, jeśli lecisz w kierunku zachodnim oraz postaraj się zasnąć wcześniej i jednocześnie wcześniej wstawać, jeśli będziesz podróżować na wschód.

Jet lag na trasie Wrocław - Sargans - porady, jak sobie z nim radzić dla osób podróżujących na zachód

Jeśli Twoja podróż kieruje Cię na zachodnią część kuli ziemskiej przede wszystkim postaraj się nie zasnąć. Aby tego uniknąć przejdź się po samolocie jeśli nie ma ku temu żadnych przeciwwskazań. Pij duże ilości napojów niegazowanych, zjedz posiłki lekkostrawne ale zarazem wysokobiałkowe, które pobudzą organizm i pomogą zlikwidować senność. Po przylocie postaraj się iść spać wieczorem, w miarę możliwości przebywaj jak najwięcej w świetle dziennym.

Syndrom jet lag na trasie Wrocław - Sargans - wskazówki jak złagodzić objawy dla pasażerów podróżujących w kierunku wschodnim

Jeśli podróżujesz samolotem na wschód od swojego Wrocław postaraj się zapaść w sen. W przypadku, gdy nie możesz zasnąć poproś obsługę samolotu o zaparzenie herbaty ziołowej lub zjedz wysokokaloryczny posiłek to który lekko obciąży organizm i wywoła uczucie senności. Aby jak najlepiej znieść skrócenie doby postaraj się wprowadzić w sen w sposób naturalny, a więc zaleca się unikać środków nasennych oraz napojów zawierających alkohol, które utrudniają regenerację organizmu.

Rady ogólne, czyli co jeszcze pomoże znieść syndrom jet lag

Pamiętaj, aby przestawić zegarek na czas obowiązujący w Sargans, zrób to najlepiej zaraz po wejściu na pokład samolotu. To ułatwi Ci psychiczne przestawienie się na nowe pory dnia, do jakich będziesz musiał się dostosować. W pierwszych dniach po przylocie unikaj ciężkiego wysiłku fizycznego i psychicznego, spędzaj jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu. Jeśli zażywasz leki w ściśle określonych godzinach, przed rozpoczęciem podróży Wrocław - Sargans zaleca się zasięgnąć porady swojego lekarza.