X
Ładowanie...

Tanie loty Wrocław Savonlinna

już od 112 zł
20 gru 27 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Finlandia

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Finlandia
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
06 mar (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
09 mar (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
10 sty (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
12 sty (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
10 sty (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
16 sty (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
12 sty (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
16 sty (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
02 mar (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
05 mar (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Wrocław Savonlinna

Przewodnik po lotach Wrocław Savonlinna

Tradycyjne linie lotnicze- czym różnią się od tanich lini lotniczych i co oferują w ramach kosztu biletu Wrocław - Savonlinna?

Przeglądając oferty lotów do Wrocław - Savonlinna nie wiesz, czemu cena biletów tradycyjnych linii lotniczych jest zazwyczaj nieco wyższa niż cena biletów tanich linii lotniczych na tej samej trasie Wrocław - Savonlinna? Głównie jest to związane z lepszą jakością usług, możliwością zmian zakupionych biletów oraz wyborem dłuższych rejsów międzykontynentalnych. Podwyższone koszty biletu odzwierciedla również flota, z której korzystają, lądowanie i oczekiwanie na wylot odbywa się na głównych lotniskach Wrocław - Savonlinna, dobrze skomunikowanych z centrum oraz zwiększoną ilością załogi. Samoloty regularnych linii lotniczych są mniej eksploatowane i z reguły przebywają na lotnisku dłużej usprawniając pasażerom przejście przez procedury lotniskowe. Nie oznacza to, że zawsze koszty ich biletów będą mniej opłacalne. Obecnie przy wzroście rynku usług lotniczych regularni przewoźnicy, również organizują promocje na bilety, głównie kiedy wylot jest oddalony w czasie. Dlatego jeśli chcesz ustrzelić promocję na lot regularnymi liniami lotniczymi warto zapisać się na Alarm Cenowy dostępny na naszej stronie FRU.PL , który pomoże wybrać ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.

Wyższa jakość podróży, czyli kolejne udogodnienia dla podróżującego

Regularne linie lotnicze dają możliwość  wyboru rezerwacji miejscówki w kilku klasach rezerwacyjnych. Kategorie rezerwacyjne dzielą się na kategorię ekonomiczną, biznes oraz pierwszą, które implikują cenę biletów, standard obsługi pasażerskiej oraz położenie miejsc w samolocie, których jest mniej niż u niskokosztowych przewoźników. Oprócz komfortu związanego ze zwiększoną powierzchnią w samolocie, możemy spodziewać się: poczęstunku w trakcie lotu, soków czasem nawet alkoholu, dostępu do gazet, filmów, możliwości nadania bagażu rejestrowanego, jako dodatkowego bagażu poza bagażem kabinowym oraz szybszej odprawy lotniskowej.W zależności od prestiżu linii lotniczych podczas długich rejsów na podrózującego czekają akcesoria takie jak poduszka oraz pled.