X
Ładowanie...

Tanie loty Wrocław Sindal

już od 54 zł
03 mar 10 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Dania

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Dania
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Londyn
27 lut (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Billund
02 mar (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
27 lut (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Billund
05 mar (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
27 lut (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Billund
07 mar (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
28 lut (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Billund
05 mar (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
28 lut (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Billund
07 mar (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Wrocław Sindal

Przewodnik po lotach Wrocław Sindal

Odwołany lub opóźniony lot Wrocław - Sindal. Kiedy samolot Wrocław - Sindal jest odwołany

Odwołany samolot – to właśnie najbardziej przerażająca wizja osób korzystających z przesiadek. Wizja opóźnionego samolotu możne napsuć nerwów także pozostałym podróżnym. Dowiedz się, co w przypadku, jeżeli twój rejs będzie odwołany albo będzie bardzo opóźniony.

Tylko spokojnie

Opóźnienia lub odwołania rejsów nie zdarzają się codziennie. To zazwyczaj niezbyt częste przypadki, które są usprawiedliwione kiepską aurą, manifestacjami na na docelowym lotnisku albo awariami mechanicznymi. Jednak nie ma to wpływu na to, że w momencie wyświetlenia się komunikatu, podróżujący mogą być zestresowani. Jednakże nie ma powodu do niepokoju – nie zostajesz zostawiony bez pomocy. Przewoźnik odpowiada za ciebie.

Każdy przewoźnik, również tanie loty Wrocław - Sindal, obowiązują się do znalezienia ci biletu następnym przelocie, jeśli z tego powodu ucieknie ci przesiadka. Co więcej, zapewniają pasażerom jedzenie i napoje, a jeżeli czekanie na lot mocno się wydłuża, również warunki do spania. Masz możliwość zorganizowania tego szybciej, dla przykładu sprawdzając listę hoteli w niewielkiej odległości od lotniska wybierając usługę wyszukiwarki FRU.

Odzyskanie odszkodowania po opóźnionym lub odwołanym rejsie

Jeśli rejs zostanie opóźniony lub odwołany możesz dochodzić wypłacenia środków nie tylko od twojej polisy. Po pierwsze to linia lotnicza jest zobowiązana zapłacić za przebudowanie biletu i na przykład przewiezienia cię na pobliskie lotnisko. Poza tym możesz także wystąpić o odszkodowanie. Czas na wniesienie podania to 7 dni.

Świadczenie należy się, jeśli czas oczekiwania jest dłuższy niż 3 godziny. Możesz otrzymać zwrot kosztu zakupu biletu. Wysokość wypłacanych środków mieści się w granicach od 250 do 600 euro. Dotyczy to zarówno regularnych linii lotniczych, jak i tanich lotów Wrocław - Sindal. Nie przysługuje ci tylko w przypadku, jeśli opóźnienie było wywołane nadzwyczajnymi okolicznościami, jak różnego rodzaju wydarzeniem losowym.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Lincoln Warszawa

Tanie loty Ostersund Pantelleria

Tanie loty Zug Soelden

Tanie loty Grimsey Flateyri

Tanie loty Ceuta Ancona

Tanie loty Kilkenny Hohenems

Tanie loty Flen Pristina

Tanie loty Manchester Zielona Góra

Tanie loty Vueling Airlines wylot z: Fiumicino Arpt

Tanie loty Eindhoven Paramaribo