X
Ładowanie...

Tanie loty Wrocław Skovde

już od

21 maj 28 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Wrocław Skovde

Bilety lotnicze Wrocław Skovde

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Wrocław Skovde

Przewodnik po lotach Wrocław Skovde

Pierwsza podróż samolotem - poradnik dla turysty

Podróż samolotem może być niesamowicie stresująca, zwłaszcza dla pasażerów, którzy nigdy nie podróżowali w ten sposób. Kupiłeś bilety na swój pierwszy lot Wrocław - Skovde i chcesz upewnić się, że podróż przebiegnie bez problemu? Przeczytaj nasz poradnik, a dowiesz się wszystkiego, co może się przydać w trakcie lotu.

Zdajemy bagaż główny

Odprawa to proces, w czasie którego podróżni nadają bagaże główne, a także otrzymują od obsługi dokumenty pokładowe. Żeby nie spóźnić się na samolot, należy pojawić się na lotnisku około 2,5 godziny przed planowanym startem. Jak przebiega odprawa? Turyści muszą przygotować dokumenty tożsamości i udać się do specjalnej bramki. W tym momencie następuje zdanie bagażu przewożonego w luku, a pasażer może przejść kontrolę bezpieczeństwa, w czasie której weryfikowana jest m.in. torba podręczna.

Tego lepiej nie pakować do walizki

Właśnie pakujesz walizkę na lot Wrocław - Skovde i myślisz o tym, jakie przedmioty nie mogą być przewożone na pokładzie? Według przepisów linii lotniczych zabronione są rzeczy niebezpieczne dla otoczenia, np. niektóre przybory kosmetyczne lub lecznicze - nożyczki, brzytwy, skalpele, a także artykuły sportowe - łyżwy czy rzutki. Na pokład nie wniesiesz też noży, brzytw, żyletek, czy śrubokrętów.

O czym jeszcze należy pamiętać

Przed Tobą podróż Wrocław- Skovde? Zwróć uwagę na to, że przewoźnik może wyprosić z pokładu pasażerów od których wyczuwa się alkohol oraz pasażerów, którzy nie stosują się do poleceń obsługi. A co z overbookingiem, czyli sytuacją, w której przewoźnik sprzeda więcej biletów niż przewidziano miejsc. Również wtedy personel może wyprosić z samolotu niektórych pasażerów, jednak linie lotnicze mają wówczas obowiązek zwrotu kosztów.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Borotou Preveza

Tanie loty Alexandroupolis Dietikon

Tanie loty Sargans Örebro

Tanie loty Nassjo Rønne

Tanie loty Timisoara Waedenswil

Tanie loty Ostrawa Moskwa

Tanie loty Frankfurt Zanzibar

Tanie loty Lima Toulouse

Tanie loty Wideroe wylot z: Alta

Tanie loty Egyptair Barcelona