X
Ładowanie...

Tanie loty Wrocław Sonderborg

już od 43 zł
31 maj 07 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Dania

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Dania
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
17 cze (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Billund
20 cze (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
18 cze (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Billund
20 cze (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
01 lip (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Aarhus
05 lip (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Poznań
05 lip (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Billund
08 lip (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
15 cze (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Billund
20 cze (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Wrocław Sonderborg

Przewodnik po lotach Wrocław Sonderborg

Procedura i rodzaje odprawy przed podróżą Wrocław - Sonderborg- poradnik dla pasażerów

Wybierasz się w podróż samolotem Wrocław - Sonderborg po raz pierwszy i stresujesz się, jak przejśc przez proces odprawy? Na dodatek w sieci krążą informacje o kilku rodzajach odpraw i nie masz pojęcia, której się spodziewać a którą wybrać jeśli organizator lotu daje taką możliwość?Poniżej prezentujemy krótki informator, który charakteryzuje krok po kroku, każdy z dostępnych rodzajów odprawy .

Czym jest odprawa biletowo-bagażowa?

Odprawa pasażerska to proces zgłoszenia się na lotnisku Wrocław - Sonderborg w dniu wylotu, podczas którego podróżujący otrzymuje kartę pokładową oraz nadaje bagaż odprawiany. W zależności od rodzaju odprawy pasażer jest zobowiązany do pojawienia się znacząco wcześniej, aby przejść przez wszystkie formalności.

Odprawa na lotnisku

Najpopularniejszą odprawą jest odprawa tradycyjna, gdzie cały proces odbywa się na lotnisku, z którego wylatuje samolot do Wrocław - Sonderborg. Po przybyciu na lotnisko trzeba znaleźć odpowiednią punkt odpraw (check-in) przypisaną do Twojego numeru lotu. Przy stanowisku odprawy sprawdzone zostaną Twoje dokumenty, takie jak: paszport lub dowód osobisty, kod rezerwacji biletu drogą elektroniczną lub bilet papierowy. Oprócz tego będziesz mógł zważyć i nadać swoją walizkę, jako bagaż rejestrowany, który zostanie przewieziony przez załogę lotu do luku samolotu. Po sprawdzeniu dokumentów i nadaniu bagażu dostaniesz kartę pokładową, uprawniającą do wejścia do samolotu. Po odprawie biletowo-bagażowej należy przejść do bramki, gdzie odbywa się kontrola bezpieczeństwa. Podczas takiej kontroli każdy podróżujący musi odłożyć do kuwety wszystkie przedmioty metalowe i elektroniczne,które przewozi w bagażu kabinowym, a także okrycie wierzchnie jeśli zabiera ze sobą. Po zakończeniu kontroli bezpieczeństwa możesz przejść do specjalnej bramki (gate), skąd pasażerowie wchodzą do samolotu. Godzina wejścia do samolotu jest wskazana na karcie pokładowej, a w odpowiednim czasie personel lotniska poinformuje o rozpoczęciu przyjęcia podróżnych na pokład samolotu.

Samodzielna odprawa na lotnisku

Większość lotnisk międzynarodowych posiada automaty do samodzielnej odprawy biletowo-bagażowej, tzw. self-service check-in machine. Jeśli jesteś już wprawiony z zasadami obowiązującymi przed odlotem i chcesz uniknąć stania w kolejce do odprawy, możesz z nich skorzystać. Najpierw przeczytaj na stronie lotniska Wrocław - Sonderborg czy taki automat jest dostępny i w której części lotniska się znajduje oraz czy odprawa obejmuje zarówno bagaż podręczny, jak i bagaż rejestrowany. Wpisz do automatu informacje z dokumentu tożsamości, którego użyłeś do zakupu biletu na lot oraz numer potwierdzenia rezerwacji. Po weryfikacji wprowadzonych danych otrzymasz wydruk karty pokładowej. Zabierz ze sobą, aby móc wejść do samolotu. Jeśli możesz odprawić swój bagaż,dodatkowo urządzenie do odprawy wydrukuje naklejkę do oznaczenia bagażu. Taki bagaż z oznaczeniem trzeba zostawić w punkcie przeznaczonym do zrzucenia bagażu (baggage drop-off point). Samodzielna odprawa na lotnisku jest całkowicie bezpłatna.

Odprawa online

W czasach, gdy ludzie wiele spraw załatwiają przez Internet przewoźnicy również wychodzą na przeciw wymaganiom potencjalnych pasażerów. Poza możliwością zarezerwowania lotu bez obowiązku stania w kolejce do kasy biletowej, możemy dokonać odprawy online. Taka odprawa odbywa się przy pomocy elektronicznego formularza, który generuje się na stronie wybranych linii lotniczych, zazwyczaj uruchamiana jest parę dni przed wylotem. Po wprowadzeniu wymaganych danych, drukujemy kartę pokładową, którą zabieramy ze sobą w dniu lotu.  Jeśli będziesz podróżować z bagażem odprawianym również na stronie przewoźnika możesz nadać mu numer, wydrukować oznaczenie  i przykleić na walizkę. Niemniej jednak w dniu wylotu obowiązuje Cię stawienie się do standardowej odprawy bagażowej, jeśli nadajesz bagaż, w celu sprawdzenia poprawności danych oraz procedur bezpieczeństwa. Po dokonaniu odprawy online, aby wejść na pokład podróżujący musi posiadać wydrukowane w czarnym kolorze karty pokładowe. Każda karta musi być wydrukowana na osobnej kartce. Ważne, żeby mieć ze sobą prawidłowe dokumenty, którymi posługiwałeś się podczas odprawy.