X
Ładowanie...

Tanie loty Ryanair Wrocław Teneryfa

już od 1080 zł
31 paź 07 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Wrocław Teneryfa

Bilety lotnicze Wrocław Teneryfa

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Wrocław
14 lut (nie)
Swiss
Teneryfa
27 lut (sob)
Swiss
Wrocław
14 lut (nie)
Swiss
Teneryfa
28 lut (nie)
Swiss
Wrocław
31 paź (sob)
Lufthansa
Teneryfa
07 lis (sob)
Lufthansa
Wrocław
12 lut (pią)
KLM
Teneryfa
27 lut (sob)
KLM
Wrocław
12 lut (pią)
KLM
Teneryfa
01 mar (pon)
KLM
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ryanair Wrocław Teneryfa

Przewodnik po lotach Ryanair Wrocław Teneryfa

Co z ludźmi niepełnosprawnymi w samolocie?

Trzeba pamiętać, że osoby niepełnosprawne nie mogą cały czas siedzieć w mieszkaniu. Sporo linii lotniczych oferuje odpowiednio przystosowane samoloty, na pokładzie których znajdują się przestrzenie przygotowane do ludzi niepełnosprawnych, a nawet profesjonalnie przygotowane toalety. Nawet tanie loty Wrocław - Teneryfa linią Ryanair posiadają w swojej ofercie zaproszenie dla takich ludzi, a to oznacza, że bez problemów mogą zwiedzać inne kraje.

O czym należy pamiętać na trasie Wrocław - Teneryfa linią Ryanair

Jeżeli niepełnosprawny chce korzystać z propozycji którą mają tanie loty Wrocław - Teneryfa linią Ryanair, to musi pamiętać, żeby wypełnić odpowiedni dokument. Wtedy linie lotnicze będą wiedziały, że dana jednostka chce polecieć i będzie ona posiadała zarezerwowane miejsce. Czasami liczba odpowiednich przestrzeni na pokładzie może być sztywno ustalona, zatem warto uprzedzić o swojej obecności na trasie Wrocław - Teneryfa linią Ryanair

.

Jak długo będziemy lecieć?

Osoby niewidome oraz niesłyszące, mają prawo zabrać na pokład samolotu psa przewodnika. Rzecz jasna należy myśleć o smyczy, kagańcu oraz potrzebnych dokumentach, ale będzie to możliwe. Jeżeli także znajdzie się odpowiedni przelot to taka podróż okaże się sympatycznie wspominana. Nie będzie problemów z braniem tego psa nawet wtenczas, kiedy wybierzemy tanie loty Wrocław - Teneryfa linią Ryanair

.

A wózek inwalidzki?

Wyszukaliśmy tani lot, wiemy że samolot jest przygotowany do ludzi kalekich, lecz namyślamy się, jak pomieścimy się w nim z naszym wózkiem? Trzeba powiedzieć, że na swoim wózku dojedziemy jedynie do wejścia, następnie obsługa lotu Wrocław - Teneryfa linią Ryanair dopomoże nam się przenieść na mniejszy wózek, nim wjedziemy do środka, a nasz będzie schowany do miejsca na bagaże rejestrowane. Po skończonym przelocie, ponownie będą musieli nam asystować, abyśmy przesiedli się na nasz wózek.

Trzeba sprawdzić których dokumentów trzeba dopilnować, żebyśmy mieli pewność, że dostaniemy się na lot Wrocław - Teneryfa linią Ryanair. Należy podać sporo wiadomości o sobie, bo, tym lepiej linie lotnicze będą miały szansę się przygotować do opieki nad nami oraz zapewnienia wszystkiego co potrzebne. Nie mniej im lżejszy będzie nasz bagaż podręczny, tym prościej będzie nam się samemu nim zająć.