X
Ładowanie...

Tanie loty Wrocław The Hague

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Wrocław The Hague

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Wrocław The Hague

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Wrocław The Hague

Przewodnik po lotach Wrocław The Hague

Bagaż dziecięcy

Lot z małym dzieckiem bywa stresujący i kłopotliwy, często budzi w rodzicach czy opiekunach różne obawy, np. dotyczące przewozu bagażu. Uspokajamy, że samolotem można przewozić m.in. wózki oraz foteliki dziecięce. Zwykle dzieciom, które ukończyły 2 lata przysługuje bagaż podręczny w cenie biletu, ale szczegółowe zasady przewożenia bagażu dziecięcego są różne i każdy przewoźnik ustala je indywidualnie.

U tradycyjnych przewoźników za lot dzieci w wieku do 2. roku życia zapłacimy 10-30% ceny biletu, w tanich liniach opłata jest stała, zależnie od kierunku. Bilet dla dzieci do 12. roku życia zwykle jest tańszy o około 25-30%.

Tanie loty Wrocław - The Hague - czy można zabrać wózek dziecięcy?

Większość linii dopuszcza, aby dla każdego dziecka można było zabrać składany wózek w luku bagażowym. Do samolotu wnosimy malucha na rękach, a wózek oddajemy pracownikowi linii lotniczej. Po dotarciu na miejsce wózek podstawiany jest od razu, aby nie utrudniać naszej podróży. Tanie loty Wrocław - The Hague mogą być wygodnym sposobem podróży dla całej rodziny.

Warto też wiedzieć, że do samolotu można zabrać nie tylko bagaż czy przydatne akcesoria, ale także jedzenie dla dziecka, nawet w postaci płynnej. Zwykle pracownik danej linii może też podgrzać posiłek.

Jak to wygląda w praktyce – przykłady

Jeśli rezerwujesz tanie loty Wrocław - The Hague także dla dziecka, najpierw sprawdź, jakie obowiązują zasady przewozu bagażu dziecięcego. Na przykład w Air France można zabrać fotelik samochodowy i składany wózek bez dopłaty. LOT zapewnia dzieciom w wieku poniżej 2. roku życia, podróżującym na kolanach rodziców, sztukę bagażu o wadze do 23 kg. Lecąc Ryanairem, można dla każdego dziecka zabrać składany wózek i jeden przedmiot dodatkowy, np. fotelik samochodowy czy łóżeczko turystyczne. W WizzAir oprócz własnego bagażu podręcznego można wziąć na pokład składany wózek albo małe łóżeczko.