X
Ładowanie...

Tanie loty Wrocław Timisoara

już od 83 zł
20 sie 27 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Rumunia

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Rumunia
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Timisoara
14 sie (pią)
Blue Air
Lot bezpośredni
Bukareszt
23 sie (nie)
Blue Air
Lot bezpośredni
Timisoara
14 sie (pią)
Blue Air
Lot bezpośredni
Bukareszt
24 sie (pon)
Blue Air
Lot bezpośredni
Timisoara
14 sie (pią)
Blue Air
Lot bezpośredni
Bukareszt
25 sie (wto)
Blue Air
Lot bezpośredni
Timisoara
17 sie (pon)
Blue Air
Lot bezpośredni
Bukareszt
23 sie (nie)
Blue Air
Lot bezpośredni
Timisoara
17 sie (pon)
Blue Air
Lot bezpośredni
Bukareszt
24 sie (pon)
Blue Air
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Wrocław Timisoara

Przewodnik po lotach Wrocław Timisoara

Co możesz posiadać przy sobie podczas podróży Wrocław - Timisoara?

Jeśli pierwszy raz zdecydowaliśmy się skorzystać z propozycji jaką posiadają tanie loty Wrocław - Timisoara, to bez wątpienia jednym z zagadnień, które nas męczą będzie to, co mamy możliwość zabrać sobie na pokład. Warto się już wcześniej orientować w tej sprawie, mamy możliwość także skorzystać z rozpiski, która jest zamieszczona na witrynie każdego z przewoźników , tak abyśmy posiadali gwarancję, że nie zabierzemy niczego, co może się okazać problematyczne w czasie odprawy.

Co do bagażu podręcznego na lot Wrocław - Timisoara?

Najważniejszą kwestią jest to, co możemy przewozić w bagażu podręcznym podczas takiego przelotu Wrocław - Timisoara. Dozwolone jest zabranie płynów, do ilości 1 litra, lecz w pojemnikach maksymalnie 100 ml. Musimy tu wspomnieć, że do tych płynów zalicza się również szampon oraz żel do mycia. Dodatkowo w bagażu podręcznym tanie loty Wrocław - Timisoara pozwolą nam mieć tablet, laptop czy trochę żywności, a to oznacza, że możemy sobie umilić wyprawę. Koniecznie mają się w nim pojawić papiery niezbędne do lotu, a więc dowód osobisty i karta pokładowa, ponieważ bez nich odbycie nawet bardzo krótko trwającego przelotu nie jest realne. Nie wolno nam za to zabierać żadnych ostrych narzędzi.

Bagaż rejestrowany na podróż Wrocław - Timisoara to co innego

Musimy wiedzieć, że tanie loty Wrocław - Timisoara dają nam szansę zakupienia także bagażu rejestrowanego. W nim możemy trzymać to wszystko, co nie zmieściło się do tego podręcznego, jak również to, czego w podręcznym trzymać nie możemy. To znaczy, że także zamawiając najtańszy bilet , w bagażu, który leci w luku bagażowym mamy prawo przewozić ostre rzeczy, wieźć trochę alkoholu, jak również płyny w butelkach większych niż 100 ml. Lecz nawet tutaj nie będziemy mogli na lot Wrocław - Timisoara wnieść niczego, co jest wypełniane gazem, z tego powodu powinniśmy zapomnieć o latarce gazowej czy butli napełnionej propan butanem.

Trzeba wejść na stronę, na jakiej zamawialiśmy tanie loty Wrocław - Timisoara i sprawdzić co mamy możliwość ze sobą wziąć, a czego nie. W dodatku niesamowicie przydatna będzie rozpiska, co ma możliwość się znaleźć w określonym bagażu, tak żebyśmy uzyskali gwarancję, że nawet nieświadomie, nie będziemy próbowali zabrać do samolotu tego, czego na nim nie powinno być w czasie przelotu Wrocław - Timisoara.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Arad Brno

Tanie loty Angelholm Winterthur

Tanie loty Puerto De Santa Maria Vigo

Tanie loty Torsby Siauliai

Tanie loty Alta Zagrzeb

Tanie loty Uppsala Pantelleria

Tanie loty Spiddal Debrecen

Tanie loty Reykjavik Holmavik

Tanie loty Palermo Antananarivo

Tanie loty Phuket Mineralne Wody