X
Ładowanie...

Tanie loty Wrocław Umea

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
04 paź 11 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Wrocław Umea

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Wrocław Umea

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Wrocław Umea

Przewodnik po lotach Wrocław Umea

Czego nie można przewozić w bagażu podręcznym- informator dla podróżujących

Jeśli planujesz w podróż Wrocław - Umea samolotem i zamierzasz zabrać ze sobą tylko bagaż kabinowy przeczytaj, co możesz a czego nie możesz zabrać ze sobą na pokład samolotu. W związku z rosnącym zagrożeniem terrorystycznym linie lotnicze zdecydowały się wprowadzić zakazy w przewozie artykułów, które związane są z bezpieczeństwem podróżujących i obowiązują na lotniskach na całym świecie. Dlatego zanim spakujesz walizkę na lot Wrocław - Umea poświęć chwilę na zapoznanie się z obowiązującymi zasadami.

Wykaz artykułów zabronionych, czyli czego nie możesz wnieść na pokład samolotu

Odgórne ustalenia wszystkich organizatorów lotu w opraciu o wytyczne organów administracyjnych, określają jakiego rodzaju rzeczy są kategorycznie zabronione. Przede wszystkim należą do nich materiały, które mogą mogą zostać użyte do pozbawienia życia i zdrowia podróżnych i wszystkich pracowników obsługujących loty, a więc broń z wystającym ostrzem, palna, a nawet śrut. Ponadto zakazuje się przewozu imitacji broni, a także śrubokrętów. Wyjątek stanowi broń sportowa o ile linie lotnicze nie zabrania jej przewozu, a sama broń spełnia wymogi bezpieczeństwa. Niemniej jednak musi być zgłoszona u przewoźnika przed wyjazdem, odpowiednio spakowana i nadana jako bagaż sportowy rejestrowany. Wymogi jakie taka broń musi spełnić, przeczytasz na stronie linii lotniczych lub Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Kolejną kategorią są niektóre przybory kosmetyczne i lecznicze. Mowa tu przede wszystkim o żyletkach, nożyczkach, a także nożykach chirurgicznych. Niedopuszczalne jest również zabieranie na pokład materiałów wybuchowych czy pirotechnicznych, takich jak race, dynamit, płyny łatwopalne. Wybierasz się w podróż lotem Wrocław -Umea i planujesz przewieźć coś nie wymienionego w regulaminie, polecamy skontaktować się z biurem obsługi danego przewoźnika w celu ustalenia warunków transportu, ceny lub ewentualnej odmowy, aby uniknąć nieprzyjemności na lotnisku w dniu wylotu. Na pokład samolotu nie można też wnosić określonych substancji chemicznych, takich jak sprężone gazy czy substancje wybielające. Pamiętaj, że operator kontroli bezpieczeństwa na lotnisku ma prawo zażądać usunięcia z bagażu podręcznego każdego przedmiotu, który budzi jego wątpliwość. Obostrzenia dotyczą również limitu na transport płynów. W bagażu podręcznym możesz jednorazowo przewieźć 1 litr płynów spakowanych do pojemników o maksymalnej pojemności 100 ml.

Odstępstwa w przewozie, jakie uwzględniliprzewoźnicy.

Co w przypadku, gdy osoby podróżujące samolotem muszą mieć przy sobie preparaty przeznaczenia medycznego lub inne akcesoria medyczne? Najczęściej przewoźnicy nie zakazują ich przewozu, jednak należy je przewozić w bagażu odprawianym. Wyjątek stanowią lekarstwa na choroby przewlekłe, które są potrzebne pasażerowi podczas lotu. Należą do nich między innymi środki wydawane z przepisu lekarza, środki ogólnodostępne - syropy, krople do oczu, spray do gardła, roztwór soli fizjologicznej, jak również termometr.

Zobacz linie lotnicze kursujące na trasie Wrocław - Umea: