X
Ładowanie...

Tanie loty Wrocław Umea

już od 608 zł
28 paź 04 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Umea

Bilety lotnicze Polska Umea

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
18 lis (pon)
SAS
Umea
19 lis (wto)
SAS
Gdańsk
18 lis (pon)
SAS
Umea
20 lis (śro)
SAS
Gdańsk
18 lis (pon)
SAS
Umea
21 lis (czw)
SAS
Gdańsk
18 lis (pon)
SAS
Umea
22 lis (pią)
SAS
Gdańsk
16 lis (sob)
SAS
Umea
18 lis (pon)
SAS
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Wrocław Umea

Przewodnik po lotach Wrocław Umea

Czego nie można przewozić w bagażu podręcznym- informator dla podróżujących

Jeśli planujesz w podróż Wrocław - Umea samolotem i zamierzasz zabrać ze sobą tylko bagaż kabinowy przeczytaj, co możesz a czego nie możesz zabrać ze sobą na pokład samolotu. W związku z rosnącym zagrożeniem terrorystycznym linie lotnicze zdecydowały się wprowadzić zakazy w przewozie artykułów, które związane są z bezpieczeństwem podróżujących i obowiązują na lotniskach na całym świecie. Dlatego zanim spakujesz walizkę na lot Wrocław - Umea poświęć chwilę na zapoznanie się z obowiązującymi zasadami.

Wykaz artykułów zabronionych, czyli czego nie możesz wnieść na pokład samolotu

Odgórne ustalenia wszystkich organizatorów lotu w opraciu o wytyczne organów administracyjnych, określają jakiego rodzaju rzeczy są kategorycznie zabronione. Przede wszystkim należą do nich materiały, które mogą mogą zostać użyte do pozbawienia życia i zdrowia podróżnych i wszystkich pracowników obsługujących loty, a więc broń z wystającym ostrzem, palna, a nawet śrut. Ponadto zakazuje się przewozu imitacji broni, a także śrubokrętów. Wyjątek stanowi broń sportowa o ile linie lotnicze nie zabrania jej przewozu, a sama broń spełnia wymogi bezpieczeństwa. Niemniej jednak musi być zgłoszona u przewoźnika przed wyjazdem, odpowiednio spakowana i nadana jako bagaż sportowy rejestrowany. Wymogi jakie taka broń musi spełnić, przeczytasz na stronie linii lotniczych lub Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Kolejną kategorią są niektóre przybory kosmetyczne i lecznicze. Mowa tu przede wszystkim o żyletkach, nożyczkach, a także nożykach chirurgicznych. Niedopuszczalne jest również zabieranie na pokład materiałów wybuchowych czy pirotechnicznych, takich jak race, dynamit, płyny łatwopalne. Wybierasz się w podróż lotem Wrocław -Umea i planujesz przewieźć coś nie wymienionego w regulaminie, polecamy skontaktować się z biurem obsługi danego przewoźnika w celu ustalenia warunków transportu, ceny lub ewentualnej odmowy, aby uniknąć nieprzyjemności na lotnisku w dniu wylotu. Na pokład samolotu nie można też wnosić określonych substancji chemicznych, takich jak sprężone gazy czy substancje wybielające. Pamiętaj, że operator kontroli bezpieczeństwa na lotnisku ma prawo zażądać usunięcia z bagażu podręcznego każdego przedmiotu, który budzi jego wątpliwość. Obostrzenia dotyczą również limitu na transport płynów. W bagażu podręcznym możesz jednorazowo przewieźć 1 litr płynów spakowanych do pojemników o maksymalnej pojemności 100 ml.

Odstępstwa w przewozie, jakie uwzględniliprzewoźnicy.

Co w przypadku, gdy osoby podróżujące samolotem muszą mieć przy sobie preparaty przeznaczenia medycznego lub inne akcesoria medyczne? Najczęściej przewoźnicy nie zakazują ich przewozu, jednak należy je przewozić w bagażu odprawianym. Wyjątek stanowią lekarstwa na choroby przewlekłe, które są potrzebne pasażerowi podczas lotu. Należą do nich między innymi środki wydawane z przepisu lekarza, środki ogólnodostępne - syropy, krople do oczu, spray do gardła, roztwór soli fizjologicznej, jak również termometr.

Zobacz linie lotnicze kursujące na trasie Wrocław - Umea: