X
Ładowanie...

Tanie loty Wrocław Zurych

już od
07 mar 14 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Wrocław Zurych

Bilety lotnicze Wrocław Zurych

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Wrocław Zurych

Przewodnik po lotach Wrocław Zurych

Osoba paląca w kabinie samolotu podczas lotu Wrocław - Zurych

Palenie to nałóg, który ciężko przezwyciężyć, dlatego palaczom niełatwo przyjąć do wiadomości wielogodzinny rejs samolotem bez okazji do puszczania maleńkiego dymka. Na nieszczęście dla nich przepisy mające na celu ochronę pozostałych pasażerów, jak chociażby najmłodszych oraz ciężarnych, nie zezwalają na palenie papierosów. Musimy o tym pamiętać, kupując bilet na tanie loty Wrocław - Zurych i przygotowując wakacyjną walizkę.

Papierosy zakazane

Jeszcze kilkadziesiąt lat temu palacze na pokładzie samolotu nikogo nie dziwili, ale to były czasy, kiedy do spraw zdrowotnych związanych z użytkowaniem wyrobów tytoniowych nie przykładano tak wielkiej wagi. Dzisiaj jest zupełnie inaczej i sięganie po papierosy na pokładzie samolotu jest kategorycznie zabronione, zatem jeśli palimy i wybieramy się w rejs samolotem, musimy liczyć się z wymuszonym rozstaniem z papierosem na czas lotu Wrocław - Zurych. Nieważne tu jest czy wybieramy tanie loty Wrocław - Zurych, czy podróże rejsowymi liniami lotniczymi – przepisy wszędzie będą tak samo restrykcyjne. Co ważne: zakaz palenia dotyczy w równym stopniu tradycyjnych papierosów, jak i fajek czy coraz popularniejszych e-papierosów.

Kabina i łazienki – w każdym miejscu jest to zakazane!

Podróżnym czasem zdaje się, że podczas lotu Wrocław - Zurych mogą schować się do łazienki na maleńkiego dymka, bowiem nikt tego nie dostrzeże. To naturalnie niemożliwe, gdyż w pokładowych łazienkach umieszczone są czujniki dymu. Lepiej nie próbować obejść przepisów, gdyż zakończy się to nie tylko napomnieniem, ale też karą pieniężną. Przy podróży samolotem przydatne mogą być tabletki i różne środki zmniejszające chęć zapalenia papierosa. Jeśli obawiamy się, że nie wytrzymamy długiego rejsu, wybierzmy wariant podróży z przesiadkami. Wcale nie musi to być kosztowne: możemy przecież zdecydować się na loty łączone ze Smart Connection. W serwisie FRU.pl znajdziemy nie tylko informację, jaki bilet jest najtańszy , ale również jak długo trwa podróż z poszczególnymi liniami .

Przewozimy papierosy podczas rejsu Wrocław - Zurych

Jeżeli decydujemy się na tanie loty Wrocław - Zurych i planujemy wakacje, na pewno zapragniemy wziąć ze sobą własne papierosy, by nie kupować ich w miejscu docelowym. Szczególnie, że w niektórych krajach są one naprawdę drogie, a niekoniecznie nam zasmakują. Zanim zapakujemy wakacyjny bagaż, zapoznajmy się z przepisami celnymi związanymi z transportem wyrobów tytoniowych. W przypadku liquidów do e-papierosów należy dodatkowo pamiętać o limicie dotyczącym przewożenia płynów w walizce podręcznej.