X
Ładowanie...

Tanie loty Zadar Minorka

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Zadar Minorka

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Zadar Minorka

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Zadar Minorka

Przewodnik po lotach Zadar Minorka

Zniszczenie lub zagubienie bagażu rejestrowanego w samolocie

Zdecydowanie to jest wielka obawa wszystkich podróżnych – co może się stać, jeśli ich bagaż zostanie zniszczony lub zwyczajnie zaginie? Spokojnie, linie lotnicze są do tego przygotowane. Sprawdź, co możesz zrobić, jeśli twoja walizka po prostu się zagubi.

Gdy bagaż jest zniszczony

W tanich lotach Zadar - Minorka z reguły wybiera się tylko bagaż podręczny, dlatego też możesz go kontrolować. Jeżeli sam zniszczysz bagaż, to nie możesz wyagać odszkodowania. W wypadku bagażu rejestrowanego, który uległ uszkodzeniu w luku bagażowym jest już nieco inaczej.

Jeśli zauważysz zniszenie bagażu, musisz zgłosić to na lotnisku lub w znajdującym się najbliżej punkcie obsługi klienta linii lotniczych, którymi leciałeś. I tanie loty Zadar - Minorka, i standardowe linie gwarantują zwrot środków za uszkodzenia. Maksymalne odszkodowanie wynosi 1100 Euro. Jednakże wypłacona kwota będzie o wiele niższa, jeśli bagaż był nieprawidłowo spakowany.

A gdy bagaż się opóźni w tanich lotach Zadar - Minorka

Zgubienie przez przewoźników bagażu rejestrowanego jest rzadkim przypadkiem, jednak – zdarza się. W takiej sytuacji także możesz liczyć na odszkodowanie. Co więcej, możesz liczyć na zwrócone koszty, które poniosłeś w związku z zakupami zastępczymi, podczas czekania na przybycie twojego bagażu. Na złożenie wniosku masz 21 dni.

Czasami może okazać się również, że bagaż zaginie i niestety możesz utracić swoje rzeczy. Takie zdarzenia należą do rzadkości, jednakże w związku z tym trzeba kupić dodatkowe ubezpieczenie. Polisę ubezpieczeniową tego typu wykupuje się wiele przed lotem, najwygodniej podczas płacenia za bilety. Osłona bagażu jest standardową częścią umowy ubezpieczenia. Naturalnie obowiązuje zarówno w tanich lotach Zadar - Minorka, jak i standardowych liniach lotniczych.

Przewoźnicy

Obowiązkowo sprawdź, którzy przewoźnicy obsługują trasę Zadar - Minorka