X
Ładowanie...

Tanie loty Zadar Pula

już od 675 zł
31 maj 07 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Chorwacja Pula

Bilety lotnicze Chorwacja Pula

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Split
11 cze (pon)
Croatia Airlines
Pula
17 cze (nie)
Croatia Airlines
Split
11 cze (pon)
Croatia Airlines
Pula
18 cze (pon)
Croatia Airlines
Split
11 cze (pon)
Croatia Airlines
Pula
19 cze (wto)
Croatia Airlines
Split
11 cze (pon)
Croatia Airlines
Pula
20 cze (śro)
Croatia Airlines
Split
12 cze (wto)
Croatia Airlines
Pula
17 cze (nie)
Croatia Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Zadar Pula

Przewodnik po lotach Zadar Pula

Tanie loty Zadar - Pula z przesiadkami– kilka rad,jak je zorganizować

Od czasu do czasu nie nie możliwości do celu dotrzeć jedną linią. Innym razem po prostu okazuje się, że rejsy z przesiadkami są mniej kosztowne i korzystniejsze. Wcale nie musisz się ich bać. Poznaj wszystko, co musisz dowiedzieć się o lotach z przesiadkami na trasie Zadar - Pula.

Przesiadki na jednym bilecie

Kupując lot z przesiadkami w liniach regularnych, najczęściej wszystkie przesiadki są nabite na jednym bilecie. To sprawia, że odprawiasz się wyłącznie jeden raz i od razu otrzymujesz karty pokładowe. Tanie loty Zadar - Pula z reguły jednak traktują każdą zmianę samolotu jako kolejny rejs. W takiej sytuacji należy przejść odprawę za każdym razem. Jeżeli przesiadka odbywa się na terenie kraju wymuszającym posiadanie wizy, musisz także przygotować się na kontrolę.

Jak widać, że zmiany samolotów na trasie Zadar - Pula nie są ani trochę męczące. Dodatkowo, to może być idealny trick na zaoszczędzenie pieniędzy. Opcja Smart Connection pozwala na znalezienie korzystniejszych biletów przesiadkowych. Upust wynosi nawet 60%.

Opóźnienia samolotów a przesiadka

To jest dokładnie powód, który spędza sen z powiek podróżujących. To naprawdę nerwowa sytuacja, wiele osób zastanawia się, w jaki sposób to zorganizować. Ile czasu musisz mieć na przemieszczenie się wśród bramek? Z reguły sami przewoźnicy to ustalają. Rzadko dzieje się tak, że należy natychmiast przemieścić się do innej bramki. Z reguły powoli zdążysz jeszcze zjeść przekąskę. Kiedy jednak twój samolot się spóźni, linie lotnicze chętnie pomogą ci i wyszukują ci siedzenie w kolejnym samolocie.

W usłudze Smart Connection z reguły przesiadka trwa kilka godzin. Ale nie obawiaj się, nie jest to stracony czas. Postoje wypadają w najciekawszych miastach dla turystów. Możesz zobaczyć barwny Mediolan czy ciekawą Moskwę i powoli wrócić na lotnisko.