X
Ładowanie...

Tanie loty Zadar Sofia

już od 194 zł
04 cze 11 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Sofia

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Sofia
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
13 cze (śro)
Ryanair
Sofia
20 cze (śro)
Ryanair
Warszawa
14 cze (czw)
Ryanair
Sofia
20 cze (śro)
WizzAir
Warszawa
13 cze (śro)
Ryanair
Sofia
18 cze (pon)
Ryanair
Warszawa
14 cze (czw)
Ryanair
Sofia
18 cze (pon)
Ryanair
Warszawa
14 cze (czw)
Ryanair
Sofia
17 cze (nie)
Ryanair
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Zadar Sofia

Przewodnik po lotach Zadar Sofia

Pierwszy lot samolotem – czego możesz się spodziewać

To, najbardziej przeraża nowicjuszy, to nie tylko sam lot, ale właśnie lotnisko. Zamieszanie, hałas, nowa sytuacja – to jest na pewno stresujące przeżycie. Podpowiadamy, czego można się obawiać przed wylotem i w jaki sposób się do tego przygotować.

Przygotuj się do odprawy

Odprawa paszportowo-bagażowa nie jest ani trochę stresująca. Najważniejsze jest, by mieć pod ręką wszelkie dokumenty. Jeśli podróżujesz do krajów europejskich, niezbędny jest wyłącznie dowód osobisty. Teraz już wszystkie linie, także tanie loty Zadar - Sofia, uznają bilety w formie elektronicznej. Nie trzeba nic zabierać, wystarczy jedynie informacje o potwierdzeniu rezerwacji.

W trakcie odprawy obsługa sprawdzi zabrany plecak, twoje dokumenty i wreszcie ty sam. Obsługa ma prawo do poproszenia cię o wyciągnęcie paska do spodni i butów. Włóż do kosza znajdującego się przy taśmie wszelkie drobiazgi, które nosisz w kieszeni spodni, umieść tam również neseser, płaszcz czy szal.

Sposób pakowania bagażu do tanich lotów Zadar - Sofia

Tanie loty z reguły dają ci zabrać jedynie bagaż podręczny. Nie bój się – jest on na tyle przestronny, że na pewno się w nim spakujesz. Jednak należy wszystko przemyśleć tak, by bagaż szybko przeszedł kontrolę, a złożona konstrukcja ciasno zwiniętych podkoszulek nie była rozwalona.

Na szczycie zapakuj wszystkie dokumenty – niebawem będziesz musiał je okazać w trakcie odprawy. Postaraj się żeby na górze była także kosmetyczka ze wszelkimi płynami. Preparaty przelej do drogeryjnych buteleczek z plastiku. Z samej góry bagażu trzeba włożyć także inne płyny. Jeśli obsługa nie pozwoli ci czegoś zabrać, nie będzie potrzeby rujnować sumiennie ułożonego bagażu. Aby się przed tym uchronić, wcześniej znajdź informację, jakie rzeczy możesz zabrać do środka w tanich lotach Zadar - Sofia.