X
Ładowanie...

Tanie loty Zadar Sofia

ceny od w StycznioweOkazje

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
05 lut 12 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Zadar Sofia

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Zadar Sofia

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Zadar Sofia

Przewodnik po lotach Zadar Sofia

Pierwszy lot samolotem – czego możesz się spodziewać

To, najbardziej przeraża nowicjuszy, to nie tylko sam lot, ale właśnie lotnisko. Zamieszanie, hałas, nowa sytuacja – to jest na pewno stresujące przeżycie. Podpowiadamy, czego można się obawiać przed wylotem i w jaki sposób się do tego przygotować.

Przygotuj się do odprawy

Odprawa paszportowo-bagażowa nie jest ani trochę stresująca. Najważniejsze jest, by mieć pod ręką wszelkie dokumenty. Jeśli podróżujesz do krajów europejskich, niezbędny jest wyłącznie dowód osobisty. Teraz już wszystkie linie, także tanie loty Zadar - Sofia, uznają bilety w formie elektronicznej. Nie trzeba nic zabierać, wystarczy jedynie informacje o potwierdzeniu rezerwacji.

W trakcie odprawy obsługa sprawdzi zabrany plecak, twoje dokumenty i wreszcie ty sam. Obsługa ma prawo do poproszenia cię o wyciągnęcie paska do spodni i butów. Włóż do kosza znajdującego się przy taśmie wszelkie drobiazgi, które nosisz w kieszeni spodni, umieść tam również neseser, płaszcz czy szal.

Sposób pakowania bagażu do tanich lotów Zadar - Sofia

Tanie loty z reguły dają ci zabrać jedynie bagaż podręczny. Nie bój się – jest on na tyle przestronny, że na pewno się w nim spakujesz. Jednak należy wszystko przemyśleć tak, by bagaż szybko przeszedł kontrolę, a złożona konstrukcja ciasno zwiniętych podkoszulek nie była rozwalona.

Na szczycie zapakuj wszystkie dokumenty – niebawem będziesz musiał je okazać w trakcie odprawy. Postaraj się żeby na górze była także kosmetyczka ze wszelkimi płynami. Preparaty przelej do drogeryjnych buteleczek z plastiku. Z samej góry bagażu trzeba włożyć także inne płyny. Jeśli obsługa nie pozwoli ci czegoś zabrać, nie będzie potrzeby rujnować sumiennie ułożonego bagażu. Aby się przed tym uchronić, wcześniej znajdź informację, jakie rzeczy możesz zabrać do środka w tanich lotach Zadar - Sofia.