gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Zadar Tallinn

już od 492 zł
30 wrz 07 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Tallinn

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Tallinn
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
20 paź (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Tallinn
22 paź (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
20 paź (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Tallinn
23 paź (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
15 lis (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Tallinn
21 lis (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
08 sty (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Tallinn
13 sty (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
08 sty (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Tallinn
14 sty (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Zadar Tallinn

Przewodnik po lotach Zadar Tallinn

Bagaż rejestrowany - wszystko, co musisz o nim wiedzieć

Bagażu rejestrowanego nie wnosi się na pokład samolotu Zadar - Tallinn - znajduje się w specjalnym luku bagażowym. Jakich przedmiotów nie możemy do niego wkładać? Czy jest on płatny? Prezentujemy kompendium wiedzy!

Zgubienie bagażu a odpowiedzialność przewoźnika

Bagażu rejestrowanego nie wnosimy na pokład - musimy go odprawić. Wyróżniamy 2 sposoby - oddanie obsłudze przy odprawie check-in lub nadanie w punkcie zrzutu. Wybrałeś odprawę check-in? Pamiętaj, żeby zjawić się na lotnisku zdecydowanie wcześniej - ok. 2 godziny przed startem samolotu Zadar - Tallinn. Po oddaniu walizek odpowiedzialność za ich uszkodzenie leży w rękach przewoźnika - w razie problemów klient może nawet żądać odszkodowania.

Czego nie można przewozić w bagażu rejestrowanym?

Planujesz lot Zadar - Tallinn i myślisz o tym, w jaki sposób się spakować? Pamiętaj, że do walizki możesz włożyć o wiele więcej niż do bagażu podręcznego, jednak nadal obowiązują pewne obostrzenia. Przede wszystkim bagaż rejestrowany nie może zawierać substancji, które mogą wywołać zagrożenie dla innych podróżnych - materiałów wybuchowych, substancji toksycznych, urządzeń wybuchowych lub ich imitacji, pojemników z gazem.

Koszty związane z nadbagażem?

Wszystko zależy od linii lotniczych - osoby podróżujące tanimi liniami przeważnie muszą ponosić opłaty dodatkowe. Kupiłeś bilety na lot Zadar - Tallinn i chcesz zabrać dużą walizkę? Zwróć uwagę na to, że istnieją określone ograniczenia wagowe, których przekroczenie skutkuje opłatą za nadbagaż. W przypadku tradycyjnych linii lotniczych z reguły koszt wlicza się w cenę biletu. Najlepiej jednak wcześniej sprawdzić regulamin przewoźnika, żeby uniknąć nieporozumień.