X
Ładowanie...

Tanie loty Zagrzeb Ateny

już od 772 zł
23 sty 30 sty Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Zagrzeb Ateny

Bilety lotnicze Zagrzeb Ateny

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zagrzeb
04 lut (pon)
KLM
Ateny
10 lut (nie)
KLM
Zagrzeb
06 lut (śro)
KLM
Ateny
12 lut (wto)
KLM
Zagrzeb
05 lut (wto)
Lufthansa
Ateny
11 lut (pon)
Lufthansa
Zagrzeb
05 lut (wto)
Lufthansa
Ateny
12 lut (wto)
Lufthansa
Zagrzeb
02 lut (sob)
Air Serbia
Ateny
08 lut (pią)
Air Serbia
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Zagrzeb Ateny

Przewodnik po lotach Zagrzeb Ateny

Regularne linie lotnicze- czym różnią się od tanich lini lotniczych i co oferują w ramach kosztu biletu Zagrzeb - Ateny?

Wybierając oferty lotów do Zagrzeb - Ateny nie wiesz, czemu cena biletów tradycyjnych przewoźników jest zazwyczaj nieco wyższa niż koszt biletów tanich linii lotniczych na tej samej trasie Zagrzeb - Ateny? Przede wszystkim jest to związane z wyższą jakością usług, możliwością zmian zakupionych biletów oraz wyborem długich lotów międzykontynentalnych. Podwyższone koszty biletów odzwierciedla również flota, z której korzystają, lądowanie i oczekiwanie na wylot odbywa się na dużych lotniskach Zagrzeb - Ateny, dobrze skomunikowanych z centrum oraz większą ilością obsługi. Maszyny tradycyjnych linii lotniczych są mniej eksploatowane i najczęściej przebywają na lotnisku dłużej ułatwiając turystom przejście przez procedury lotniskowe. Nie oznacza to, że zawsze koszty ich biletów będą wysokie. Teraz przy wzroście konkurencji usług lotniczych tradycyjni przewoźnicy, także organizują promocje na bilety, zwłaszcza kiedy lot jest oddalony w czasie. Dlatego jeśli chcesz ustrzelić promocję na lot tradycyjnymi liniami lotniczymi warto założyć Alarm Cenowy dostępny na naszej witrynie FRU.PL , który pomoże dobrać ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.

Wyższa jakość lotu, czyli inne udogodnienia dla turysty

Tradycyjne linie lotnicze dają możliwość  wyboru zakupu miejscówki w kilku klasach rezerwacyjnych. Klasy rezerwacyjne dzielą się na klasę ekonomiczną, biznes oraz pierwszą, które określają cenę biletu, standard obsługi pasażerskiej oraz położenie miejsc w samolocie, których jest mniej niż u tańszych przewoźników. Oprócz komfortu związanego z większą powierzchnią na pokładzie, możemy spodziewać się: posiłku w trakcie lotu, soków czasem nawet alkoholu, dostępu do gazet, multimediów, możliwości nadania bagażu głównego, jako dodatkowego bagażu poza bagażem kabinowym oraz szybszej odprawy na lotnisku.W zależności od prestiżu przewoźnika w trakcie długodystansowych rejsów na podrózującego czekają akcesoria takie jak miękki zagłówek oraz pled.