gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Zagrzeb Barcelona

już od 69 zł
18 gru 25 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Barcelona

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Barcelona
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Londyn
17 sty (czw)
Ryanair
Barcelona
24 sty (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
16 sty (śro)
Ryanair
Barcelona
23 sty (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
16 sty (śro)
Ryanair
Barcelona
24 sty (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
19 sty (sob)
Ryanair
Barcelona
23 sty (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
19 sty (sob)
Ryanair
Barcelona
24 sty (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Zagrzeb Barcelona

Przewodnik po lotach Zagrzeb Barcelona

Co sprawdzić przed lotem Zagrzeb - Barcelona? Krótka lista wskazówek dla podróżujących

Wybierasz się w podróż Zagrzeb - Barcelona, zanim wyruszysz warto sprawdzić kilka ważnych rzeczy i informacji, aby cała podróż przebiegła komfortowo a niespodziewane sytuacje nie zniszczyły pięknych wspomnień z Zagrzeb - Barcelona. Aby Ci to ułatwić opracowaliśmy ten krótki poradnik.

Obowiązkowe dokumenty, czyli o czym nie możesz zapomnieć!

Głównym dokumentem uprawniającym do podróżowania poza granicę Polski, jest paszport. Czasem wystarczy tylko dowód osobisty lub inny dokument zawierający Twoje dane. Niezbędny jest również wyruk potwierdzenia rezerwacji na lot. Dlatego przed podróżą zaleca się stosunkowo wcześniej sprawdzić do kiedy ważne są dokumenty, aby uniknąć przykrej niespodzianki w trakcie check-in oraz czy informacje na bilecie są tożsame z dokumentem, który wykorzystałeś do zakupu lotu. W zależności od wybranej trasy Zagrzeb - Barcelona upewnij się, czy nie potrzebujesz innych dokumentów obligatoryjnych do uzyskania zgody na pobyt i poruszanie się po kraju docelowym. Zazwyczaj mowa tu, o takich dokumentach jak wiza wjazdowa, aktualne szczepienie przeciwko chorobom zakaźnym, ubezpieczenie podróżne. Pamiętaj, że obowiązek załatwienia tych dokumentów zawsze leży w gestii pasażera. Zasady wjazdu do poszczególnych państw opisane są na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Jeśli zamierzasz podróżować z maluchem dla niego również musisz mieć przy sobie obowiązkowe dokumenty, w tym pisemna zgoda drugiego rodzica, w sytuacji podróży w pojedynkę. Zanim udasz się na lotnisko przeczytaj, o której godzinie organizator lotu zaplanował odprawę biletowo-bagażową. W sytuacji odprawy tradycyjnej po uzyskaniu karty pokładowej oraz kwitu bagażowego zaleca się sprawdzić czy informacje, które się na nich znajdują zgadzają się ze stanem faktycznym. W praktyce oznacza to, że trzeba sprawdzić poprawność danych osobowych, numer lotu, kierunek docelowy, a w przypadku bagażu głównego czy na kwicie bagażowym również wszystko się zgadza. Jeśli zdecydowałeś się na odprawę online koniecznie sprawdź czy posiadasz wszystkie, odpowiednio zadrukowane karty pokładowe i kwit bagażowy.

Tańszy lot przesiadkowy do Zagrzeb - Barcelona- o czym warto pamiętać, przy wybraniu takiego wariantu?

W zależności od miejsca, w którym znajduje się lotnisko przesiadkowe, czas w oczekiwaniu na przesiadkę przeznacz na zwiedzanie miasta, w którym znajduje się Twoje lotnisko przesiadkowe. Miej na uwadze fakt , że wyjście z lotniska w oczekiwaniu na kolejny lot nie zawsze jest takie oczywiste. Czasem dane państwo wymaga wizy wjazdowej, tak zwanej tranzytowej, uprawniającej do przejazdu przez swój teren. Niektóre kraje nie wymagają tego dokumentu, ale ograniczają czas pobytu na lotnisku do maksymalnie 24 godzin i posiadania biletu z nazwą portu docelowego. Dlatego przed lotem warto szczegółowo zapoznać się z przepisami obowiązującymi w kraju transferowym. Zasady wjazdu do poszczególnych destynacji opisane są na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Ponadto zawsze sprawdzaj, czy informacje zawarte na karcie pokładowej zgadzają się z tym, co wyświetla tablica informacyjna na lotnisku. Pomoże Ci to uniknąć niemiłej niespodzianki.

Co jeszcze sprawdzić przed lotem Zagrzeb - Barcelona?

Oczywiście poza wymaganymi formalnościami warto przeczytać regulamin przewoźnika, z usług którego korzystamy, dotyczącym przewozu bagażu, co zrobić w sytuacji,gdy Twój bagaż zaginie lub ulegnie uszkodzeniu z winy linii lotniczych lub na jaką rekompensatę liczyć w przypadku odwołania lub opóźnienia samolotu. Ponadto zanim zaczniesz pakować walizkę sprawdź jakie limity wagi i wielkości narzucił operator lotu w odniesieniu do bagażu podręcznego, jak również dla bagażu głównego oraz czego absolutnie nie możesz przewieźć. Jeśli na stronie linii lotniczych nie będzie odpowiedniej informacji, znajdziesz ją na stronie Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Jak już przeczytasz wszystkie najistotniejsze informacje pozostaje tylko zatopić się w lekturze przewodnika, co warto odwiedzić, gdzie warto spróbować lokalnych specjałów kulinarnych i jakiej aury spodziewać się na czas pobytu.

Zobacz linie lotnicze kursujące na trasie Zagrzeb - Barcelona: