X
Ładowanie...

Tanie loty Zagrzeb Bol

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
09 gru 16 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Zagrzeb Bol

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Zagrzeb Bol

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Zagrzeb Bol

Przewodnik po lotach Zagrzeb Bol

Walizka czy torba - co lepiej sprawdzi się w podróży?

Każdy turysta doskonale wie, że zapakowanie walizki na urlop nie jest łatwym zadaniem - trzeba w końcu dokonać selekcji odzieży, odpowiednio je zwinąć, a także przewidzieć różne sytuacje, które mogą wydarzyć się w czasie podróży Zagrzeb -było. Bardzo ważną kwestią jest też dobór walizki, w której przewieziemy nasz wyjazdowy dobytek. Lepsza walizka czy torba podróżna? Przedstawiamy cenne porady dla pasażerów.

Jakie zalety ma walizka

Interesuje Cię najlepsze rozwiązanie, które pozwoli Ci zapakować bagaż podręczny na lot Zagrzeb -było? Swoje wady i zalety mają zarówno walizki, jak i torby podróżne. Walizka na kółkach jest wyjątkowo praktyczna i pozwala na bezproblemowe transportowanie bagażu, np. po hali odlotów. Nie musimy więc dźwigać ciężkich tobołków. Walizka zrobiona ze sztywnego dobrze zabezpiecza znajdujące się w środku rzeczy przez urazami mechanicznymi, jednak waży średnio 2 kg, co może rodzić problemy przy odprawie.

Wady i zalety torby

Z kolei torba jest zrobiona z miękkiego tworzywa, co pozwala na wzięcie ze sobą więcej rzeczy bez ryzyka przekroczenia limitu wagowego. Do minusów można zaliczyć słabszą ochronę zawartości - torba nie jest tak sztywna jak wykonana z plastiku walizka. Z pewnością jednak zajmuje mniej miejsca w samolocie i można ją łatwo skompresować. Przed Tobą podróż Zagrzeb -było? Niezależnie od tego czy wybierzesz walizkę, czy torbę, nie zapomnij o kilku ważnych zasadach dotyczących transportu rzeczy. Do bagażu podręcznego nie można pakować rzeczy niebezpiecznych dla otoczenia, np. noży, scyzoryków, golarek, czy śrubokrętów. Przed wyjazdem należy sprawdzić zawartość bagażu, a lot na pewno odbędzie się bez problemów.