X
Ładowanie...

Tanie loty Zagrzeb Kos

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
13 gru 20 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Zagrzeb Kos

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Zagrzeb Kos

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Zagrzeb Kos

Przewodnik po lotach Zagrzeb Kos

Czy planujemy przelot Zagrzeb - Kos gdy jesteśmy w ciąży?

Sporo pań okazuje się być w opinii, że jeżeli ciąża odbywa się właściwie, to nie muszą się ograniczać, jeśli chodzi o używanie z radości życia. To właśnie sprawia, że coraz więcej ciężarne decydują się na tanie loty Zagrzeb - Kos, chcąc sporo zwiedzić. Ale czy to bezpieczne? A jeżeli tak, to na co muszą okazać się być przygotowane kobiety w ciąży, tak aby mieć pewność, że przelot Zagrzeb - Kos przebiegnie spokojnie i bez niepotrzebnych nerwów?

Pismo od doktora na przelot Zagrzeb - Kos

Co ważne, nim będziemy korzystać z możliwości oraz zakupimy bilet w okazyjnej kwocie , trzeba spotkać się z ginekologiem prowadzącym ciążę. Czy nie widzi on jakichś przeciwwskazań, abyśmy mogły korzystać z przelotu Zagrzeb - Kos. Warto go także poprosić o odpowiednie zaświadczenie, w nim poda okres naszej ciąży, bo niektóre linie lotnicze posiadają swoje zasady. Zazwyczaj nie polecimy, jeżeli będzie to 36 tydzień ciąży i później.

Co robić podczas lotu Zagrzeb - Kos

Jeżeli chcemy mieć pewność, że lot Zagrzeb - Kos będzie dla nas przyjemny, to musimy pamiętać o paru zasadach. Co kilkanaście minut warto wstać oraz przespacerować się po samolocie. Warto też wybierać miejsca przy przejściu, ponieważ może się okazać, że co chwilę będziemy musiały iść do łazienki. Czasami także decydując się na tanie loty Zagrzeb - Kos uzyskamy pierwszeństwo podczas wsiadania do samolotu. Jeśli jest możliwość, trzeba także wybierać ten lot, który będzie trwać najkrócej . W czasie zapięcia pasów, dobrze jest poprosić stewardessę o wsparcie, tak aby znajdowały się one poniżej brzucha oraz go nie uciskały.

Jeśli tylko nie będzie zakazów, tanie loty Zagrzeb - Kos będą dozwolone także dla ciężarnej. Jeśli odpowiednio się przygotujemy do takiej wyprawy, może się okazać, że przeminie ona przyjemnie i bez żadnych problemów. Jednak wpierw porozmawiajmy ze swoim ginekologiem, a jeżeli będziemy lecieć za granicę, to trzeba się wyuczyć kilku przydatnych zwrotów, takich jak na przykład „mam skurcze”, a pismo od doktora powinnyśmy posiadać w języku angielskim. Oczywiście zobaczmy, które zasady odnośnie kobiet w ciąży na pokładzie, posiadają określeni przewoźnicy.