X
Ładowanie...

Tanie loty Zagrzeb Madryt

już od 1499 zł
28 lip 04 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Chorwacja Madryt

Bilety lotnicze Chorwacja Madryt

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Split
05 sie (nie)
Vueling Airlines
Madryt
09 sie (czw)
EasyJet
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Zagrzeb Madryt

Przewodnik po lotach Zagrzeb Madryt

Odstąpienie biletu lotniczego innej osobie – czy to możliwe?

Upolowałeś miejsce w tanich lotach  Zagrzeb - Madryt z dużym wyprzedzeniem, jednakże przed rejsem wydarzyło się coś nieprzewidzianego i nie możesz polecieć? W pierwszym odruchu myślisz: „odsprzedać komuś”. Dowiedz się, czy masz taką możliwość i co powinieneś zaplanować.

Odsprzedanie biletu lotniczego

Przewoźnicy, zarówno tanie loty Zagrzeb - Madryt, jak i tradycyjne, umożliwiają sprzedaż miejsca innemu pasażerowi. Ale istnieje parę warunków. Warto zaznaczyć, że są to bilety przypisane do konkretnego podróżnego, co oznacza, że jest na nich nadrukowane twoje informacje z dowodu osobistego. Dlatego bilet należy sprzedać z dużym wyprzedzeniem i zrobić to w porozumieniu z liniami lotniczymi.

Odsprzedanie lub odstąpienie biletu musisz zgłosić przedstawicielowi linii lotniczych chociażby parę dni wcześniej. W tym czasie trzeba wykonać przebukowanie biletu i wprowadzić dane innej osoby. Wiąże się to rzecz jasna z doliczoną opłatą, która niestety bywa dość duża.

Odwołuj lot bez kosztów

Jeżeli nie znajdzie się ktoś, kto odkupi niepotrzebny bilet, bywa tak, że podróż zwyczajnie przepadnie, stracisz też pieniądze. Jednakże możesz się ubezpieczyć przed taką ewentualnością.

Wykupienie ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z biletu to świetne rozwiązanie. Możesz za nie zapłacić w czasie kupowania biletów. Dzięki temu będziesz chroniony, kiedy pojawią się okoliczności, przez które nie możesz jechać, czyli przykładowo z powodu problemów zdrowotnych lub rodzinnych, uda ci się bez dodatkowych kosztów wycofać się z podróży. Regularne linie lotnicze i tanie loty Zagrzeb - Madryt nie zażądają od ciebie żadnych kosztów, a towarzystwo ubezpieczeniowe zwróci ci koszt biletu.

Linie lotniecze

Koniecznie zobacz, jacy przewoźnicy latają na trasie Zagrzeb - Madryt