X
Ładowanie...

Tanie loty Zagrzeb Pula

27 lip 03 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Zagrzeb Pula

Bilety lotnicze Zagrzeb Pula

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Zagrzeb Pula

Przewodnik po lotach Zagrzeb Pula

Zwierzę w podróży - wskazówki dla właścicieli

Przed Tobą zagraniczny wyjazd i Twoim marzeniem jest zabranie ze sobą ukochanego psa? Czy jest to w ogóle możliwe? Prezentujemy cenne wskazówki dla pasażerów. Jak przygotować zwierzaka do lotu Zagrzeb -Pula?

Przygotuj kontener dla zwierzaka

Pamiętaj, że nie każda linia lotnicza pozwala na przewóz zwierząt samolotem, dlatego przed zaplanowaniem wyjazdu należy zapoznać się z wewnętrznymi przepisami. Z reguły tanie linie wpuszczają na pokład samolotu jedynie psa przewodnika. Zdarza się też, że zwierzę może być przewożone w bagażowni lub drogą cargo, jednak taki sposób transportu może powodować stres u pupila. Wybrałeś połączenie Zagrzeb - Pula, a w kabinie pasażerskiej mogą znajdować się zwierzęta? Po rezerwacji lotu warto poinformować linie lotnicze o chęci zabrania na pokład czworonoga. Z reguły dla futrzaka nie musimy zamawiać oddzielnego biletu. Konieczne jest natomiast przygotowanie odpowiedniego transportera, w którym zwierzę bezpiecznie przetrwa lot. Pojemnik musi oczywiście umożliwiać zwierzęciu swobodę ruchów.

Bezpieczna podróż ze zwierzakiem

Jeżeli chcesz wyjechać z pupilem za granicę, nie zapomnij o formalnościach. Najbardziej istotne są dokumenty - między innymi paszport wystawiony przez lekarza weterynarii. Czworonóg musi być także poddane zabiegowi wszczepienia czipa - jest to obligatoryjne we wszystkich krajach członkowskich Unii Europejskiej. Planujesz lot Zagrzeb -Pula? Pamiętaj, że w czasie podróży pojemnik ze zwierzęciem musi być zamknięty, a pupil musi w nim cały czas przebywać. Warto kilka dni wcześniej przyzwyczajać czworonoga do kontenera - dzięki temu lepiej zniesie trudy podróży i będzie spokojniejszy.