X
Ładowanie...

Tanie loty Zagrzeb Ryga

LANGM_JS_LP_PRICE_FROM LANGM_JS_LP_NO_PRICE

Opłata serwisowa naliczana w zależności od typu lotu: 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Zagrzeb Ryga

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Zagrzeb Ryga

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Zagrzeb Ryga

Przewodnik po lotach Zagrzeb Ryga

Kiedy wybrać lot bezpośredni mimo wyższej ceny?

Są takie sytuacje, że nie decydujemy się na tanie loty Zagrzeb - Ryga, gdyż czeka nas przesiadka. Mimo plusów tego rozwiązania – a przede wszystkim atrakcyjnej ceny – czasem lepiej wybrać droższy lot bezpośredni. Kiedy?

Tanie loty Zagrzeb - Ryga - podróż z dzieckiem

Jeśli wybierasz się na wakacje w większym gronie, czyli z dziećmi, lepiej wybierz lot bez przesiadek. Nie tylko trwa krócej i jest bardziej komfortowy, ale także będziecie narażeni na mniej stresów związanych z podróżą. Podczas przesiadek dzieci się nudzą i stają marudne, a poza tym mogą się zgubić na lotnisku. Loty z przesiadką budzą strach przed znalezieniem odpowiedniej bramki i ew. spóźnieniem się na drugi samolot. Warto wcześniej zdobyć jak najwięcej informacji o lotnisku, aby cały proces przebiegł sprawnie.

Poza tym dzieci potrafią utrudnić podróż innym pasażerom, dlatego zadbaj, aby wziąć dla nich jakieś atrakcje, gry i zabawy albo bajkę. Jeśli będą mogły się na czymś skupić, lot minie przyjemniej zarówno im, jak i Waszym sąsiadom.

Tanie loty Zagrzeb - Ryga - krótki lot lepszy bez przesiadek

Jeśli Wasza podróż nie trwa długo, szkoda tracić czas na niepotrzebne przesiadki. Czasami nie mamy wyboru, gdyż wybieramy się na drugi koniec świata lub w mało popularne miejsce. Jeśli jednak lecimy do innego miasta europejskiego, a lot zajmuje około 2-4 godzin, lepiej wybrać nieco droższy bilet, ale nie tracić kilku godzin na lotnisku. Przerwy są często na tyle krótkie, że nie zdążysz zwiedzić miasta, w którym jesteś, a do wyboru pozostaną Ci jedynie zakupy albo kawa na lotnisku.

Możecie też trafić na ofertę tanich biletów, ale za o czeka Was lądowanie nie na głównym lotnisku, a oddalonym o wiele kilometrów. Nie najlepszy transport oraz jego wysoka cena mogą ostatecznie okazać się nieopłacalne.