X
Ładowanie...

Tanie loty Zagrzeb Walencja

już od 295 zł
29 cze 06 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Walencja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Walencja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
04 wrz (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Walencja
29 wrz (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
02 paź (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Walencja
12 paź (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
26 paź (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Walencja
29 paź (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
06 wrz (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Walencja
29 wrz (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
29 lis (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Walencja
06 gru (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Zagrzeb Walencja

Przewodnik po lotach Zagrzeb Walencja

Wypożyczenie samochodu w czasie podróży Zagrzeb - Walencja- o czym warto wiedzieć!Krótki informator dla turystów

Wybierasz się z przyjaciółmi w podróż Zagrzeb - Walencja, a Twoim marzeniem jest odwiedzenie jak największej ilości miejsc podczas całego wyjazdu? Jeśli posiadasz dodatkowe fundusze, które chcesz zainwestować w całą wycieczkę oraz masz aktualny dokument uprawniający do jazdy, polecamy wynająć auto na czas trwania podróży Zagrzeb - Walencja. Możesz tego dokonać po dotarciu na miejsce lub przed wyjazdem przez Internet za pomocą naszej strony internetowej FRU.PL w zakładce Usługi, która dobierze najkorzystniejszą ofertę dla Ciebie według wpisanych informacji przez Ciebie w formularzu. Z wynajmowaniem samochodu najlepiej nie czekać na ostatnią chwilę tylko zrobić to z pewnym wyprzedzeniem, wtedy mamy większą szansę na wynajęcie auta, które spełni wszystkie nasze wymogi. Opcja internetowa jest mniej stresująca, ponieważ uzupełniasz formularz w domu, z zapasem czasu na dokładne przeczytanie warunków umowy najmu samochodu, dlatego odpowiednio wcześniej warto rozważyć taką opcję.

Odbiór samochodu

Przed podróżą Zagrzeb - Walencja wydrukuj potwierdzenie rezerwacji i dane teleadresowe do wypożyczalni, z usług której skorzystamy. W przypadku problemów mogą okazać się niezbędne. Po dotarciu na miejsce przeczytaj umowę, którą podpiszesz. Trzeba sprawdzić czy nie różni się od oferty przedstawionej w Internecie i czy umowa zawiera informacje o tych usługach, za które pobrana została opłata. Aby odebrać zarezerwowany samochód wymagane jest przedstawienie dokumentu, by potwierdzić tożsamość, może to być dowód osobisty, prawo jazdy lub paszport. Samochód można odebrać, a potem pozostawić w wyznaczonym przez klienta miejscu. Mogą to być dwie dowolone lokalizacje. Niektóre wypożyczalnie naliczają dodatkową opłatę, jeśli miejsce pozostawienia samochodu znajduje się w innej lokalizacji niż biuro pośrednika. Nie wszystkie wypożyczalnie są otwarte całodobowo, jednak po wcześniejszym ustaleniu jak najbardziej samochód można odebrać lub oddać nawet w porze nocnej. Podczas odbierania auta sprawdź stan techniczny pojazdu, a więc wszelkie usterki lub mankamenty karoserii powinny zostać odnotowane przez pracownika zdającego samochód. Gdy podczas odbioru samochodu nie uczestniczy pracownik firmy, warto zrobić zdjęcia uszkodzeń, które będą pomocne w razie ewentualnych rozszczeń ze strony pośrednika.

Na co jeszcze zwrócić uwagę przy wypożyczaniu auta?

Przede wszystkim należy dowiedzieć się o polityce paliwowej i opłatach z tym związanych. Głównie wypożyczalnie informują klienta o stanie baku i żadają takiej samej ilości w momencie zwrotu auta. W innym przypadku paliwo uzupełnia wypożyczalnia, jednak doliczy za to dodatkową opłatę. Najistotniejszym aspektem umowy jest kwestia ubezpieczenia. By czuć się bezpiecznie, powinniśmy mieć wykupione ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej -Third party insurance oraz od uszkodzenia pojazdu- Collision Damage Waiver i kradzieży -Theft insurance. Są one zazwyczaj zawarte w cenie wynajmu auta, ale na miejscu warto jeszcze dopytać o zakres ochrony takiego ubezpieczenia.