X
Ładowanie...

Tanie loty Zakintos Billund

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
04 paź 11 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Zakintos Billund

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Zakintos Billund

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Zakintos Billund

Przewodnik po lotach Zakintos Billund

Pierwszy lot samolotem – jak się do niego przygotować

To, najbardziej zastanawia osoby, które pierwszy raz lecą samolotem, to nie tyle lot, ale często po prostu port lotniczy. Zamieszanie, zaabsorbowanie, nieznana sytuacja – to przecież trudne przeżycie. Dowiedz się, czego powinieneś się spodziewać przed pierwszym lotem i jak się na to przygotować.

Przygotuj się do odprawy

Odprawa paszportowo-bagażowa nie jest ani trochę straszna. Najważniejsze, by mieć przy sobie potrzebne dokumenty. Jeśli podróżujesz na terenie Europy, niezbędny jest tylko dowód osobisty. Wszystkie linie, również tanie loty Zakynthos - Billund, wydają bilety elektroniczne. Nie ma potrzeby nic wydrukować, potrzebujesz jedynie numer potwierdzenia rezerwacji.

W trakcie odprawy obsługa sprawdzi zabrany przez ciebie bagaż, twoje dokumenty i na końcu ty sam. Obsługa lotniska może poprosić cię o zdjęcie paska do spodni i butów. Włóż do kosza , który znajduje się w pobliżu taśmy wszelkie drobiazgi, które nosisz w kieszeniach, połóż tam również torebkę, odzienie wierzchnie lub chustę.

Sposób zapakowania bagażu do tanich lotów Zakynthos - Billund

Tanie loty zazwyczaj pozwalają wnieść jedynie bagaż podręczny. Nie bój się – jest on wystarczająco przestronny, że bez problemu się w nim pomieścisz. Jednakze trzeba każdą rzecz przemyśleć tak, by bagaż bez problemu został poddany kontroli, a skomplikowana wieża dokładnie skręconych koszulek nie została rozwalona.

Na wierzchu ułóż ważne dokumenty – w końcu będziesz musiał je okazać przy odprawie. Zrób tak, by aby na górze znalazła się również kosmetyczka z kosmrtykami. Specyfiki przelej do plastikowych buteleczek. Z samej góry walizki trzeba umieścić także butelki z napojami. Jeżeli obsługa samolotu będzie kazała ci coś zostawić, nie będzie trzeba burzyć sumiennie ułożonego bagażu. Aby tego uniknąć, zawczasu znajdź informację, co można wziąć do samolotu w tanich lotach Zakynthos - Billund.