gs
X
Ładowanie...

Tanie loty EasyJet Zakintos Łódź

już od 207 zł
25 sie 01 wrz Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Łódź

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Łódź
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Londyn
29 sie (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Łódź
28 wrz (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Dublin
03 paź (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Łódź
17 paź (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Dublin
03 paź (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Łódź
13 paź (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
29 sie (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Łódź
30 wrz (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
05 wrz (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Łódź
11 wrz (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje EasyJet Zakintos Łódź

Przewodnik po lotach EasyJet Zakintos Łódź

Czy można zabrać leki na przelot Zakynthos - Łódź linią easyJet

Jeżeli posiadaliśmy wcześniej okazję skorzystać z oferty linii lotniczych Zakynthos - Łódź linią easyJet, to bez wątpienia orientujemy się, jak należy zapakować walizkę. Co jednak, kiedy teraz powinniśmy przewieźć ze sobą medykamenty? Mamy świadomość, w jaki sposób to wygląda, jakie medykamenty mamy możliwość ze sobą wziąć i czy mamy szansę je mieć w walizce podręcznej? Warto skontrolować tą kwestię, tak żebyśmy mieli pewność, że lot Zakynthos - Łódź linią easyJet przeminie nam spokojnie oraz bez niepotrzebnego stresu.

Medykamenty w bagażu podręcznym w czasie lotu Zakynthos - Łódź linią easyJet.

Głównie trzeba wiedzieć, że jeśli zarezerwowaliśmy bilet na tanie loty Zakynthos - Łódź linią easyJet, to podobnie jak podczas lotów regularnych, medykamenty mamy możliwość mieć w walizce podręcznej. Rzecz jasna powinniśmy poinformować o ich posiadaniu podczas kontroli osobistej, jak również powinniśmy je trzymać w oddzielnej siatce. Wówczas sprawdzanie przebiegnie sprawniej, więc będziemy mogli wreszcie skorzystać z naszego najtańszego biletu na przelot. Zasada jest taka, że przewozić mamy możliwość medykamenty ogólnodostępne, które są dostępne dla każdego oraz te na receptę. Przy tych przepisanych, powinniśmy posiadać pismo od doktora, bo ma możliwość się sprawdzić przy konieczności potwierdzenia leków.

Czy jest ograniczenie na ich ilość?

W przypadku leków w płynie, nie ma limitu na ich liczbę. To oznacza, że możemy wziąć ze sobą syrop pojemniejszy niż 100 ml. Lecz, musimy brać tylko taką ilość leków, która będzie nam faktycznie potrzebna w czasie podróży. Tanie loty Zakynthos - Łódź linią easyJet pozwalają również na wniesienie na pokład niewielkich, spakowanych igieł, jeśli nasz lek powinien być aplikowany podskórnie, jednak ich posiadanie również warto od razu zgłosić podczas sprawdzania. Nie mniej, nawet jeśli wybraliśmy najkrótszy lot, to i tak możemy mieć ze sobą potrzebne leki wypisane na receptę, jak też kropelki do oczu czy środek do dezynfekcji, jeżeli ma mniej niż 70% alkoholu.

Jeżeli sprawdzimy zasady w odniesieniu do przewożenia medykamentów, to dowiemy się, że możemy także mieć w samolocie urządzenia medyczne. Jednak trzeba spytać w liniach lotniczych

w jaki sposób to się odbędzie z przewożeniem takich urządzeń jak zasobnik z tlenem czy defibrylator, bo być może będą musiały być w luku bagażowym. Nie mniej wiedza, że mamy szansę wziąć na pokład medykamenty i niezbędny sprzęt medyczny, da nam prawo w końcu śmiało korzystać z oferty, którą mają dla swoich klientów tanie loty Zakynthos - Łódź linią easyJet.