X
Ładowanie...

Tanie loty Zielona Góra Baia Mare

już od 7863 zł
20 gru 27 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Baia Mare

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Baia Mare
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Miami
16 gru (pon)
Air France
Baia Mare
23 gru (pon)
Air France
Miami
17 gru (wto)
Air France
Baia Mare
23 gru (pon)
Air France
Miami
16 gru (pon)
Air France
Baia Mare
24 gru (wto)
Air France
Miami
17 gru (wto)
Air France
Baia Mare
24 gru (wto)
Air France
Miami
16 gru (pon)
Air France
Baia Mare
25 gru (śro)
Air France
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Zielona Góra Baia Mare

Przewodnik po lotach Zielona Góra Baia Mare

Zniszczenie lub zgubienie bagażu rejestrowanego w samolocie

To zdecydowanie wielka obawa wszystkich podróżnych – co się stanie, jeśli ich bagaż będzie uszkodzony lub po prostu zostanie zgubiony? Bez nerwów, linie lotnicze są do tego przygotowane. Podpowiadamy, co zrobić, gdy twoja walizka po prostu się zagubi.

Zniszczenie bagażu

W tanich lotach Zielona Góra - Baia Mare z reguły zabiera się tylko bagaż podręczny, dlatego też prościej jest go kontrolować. Jeśli sam uszkodzisz bagaż, nie masz prawa, by dochodzić się odszkodowania. W przypadku bagażu rejestrowanego, zniszczonego w luku bagażowym sprawa wygląda nieco iaczej.

Jeśli zauważysz uszkodzenie bagażu, musisz powiedzieć o tym obsłudze na lotnisku lub w najbliższym punkcie obsługi klienta linii lotniczysz. I tanie loty Zielona Góra - Baia Mare, i standardowe linie gwarantują zwrot środków za uszkodzenia. Maksymalne odszkodowanie wynosi 1100 Euro. Jednakże wypłacana kwota będzie znacznie mniejsza, jeśli bagaż był nieprawidłowo zapakowany.

Opóźniony bagaż w tanich lotach Zielona Góra - Baia Mare

Zgubienie przez przewoźników bagażu rejestrowanego nie jest zbyt częstym przypadkiem, niemniej – może się także zdarzyć. W takiej sytuacji także czeka cię odszkodowanie. Co więcej, zostaną ci zwrócone koszty, które poniosłeś przy zakupach zastępczych, podczas czekania na przybycie zaginionego bagażu. Aby złożyć wniosek masz 21 dni.

Czasem może okazać się też, że bagaż zaginie i niestety możesz utracić swoje rzeczy. Takie sytuacje zdarzają się rzadko, jednak w związku z tym trzeba dokupić polisę ubezpieczeniową. Polisę tego rodzaju wykupuje się na długo przed podróżą, na przykład w trakcie kupowania biletów. Ubezpieczenie bagażu jest typową częścią umowy ubezpieczenia. Rzecz jasna ma moc zarówno w tanich lotach Zielona Góra - Baia Mare, jak i standardowych liniach lotniczych.

Linie lotniecze

Koniecznie zobacz, które linie lotnicze obsługują trasę Zielona Góra - Baia Mare