X
Ładowanie...

Tanie loty Zielona Góra Barcelona

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Zielona Góra Barcelona

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Zielona Góra Barcelona

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Zielona Góra Barcelona

Przewodnik po lotach Zielona Góra Barcelona

Odprawa na lotnisku – wszystko co powinieneś wiedzieć o odprawie w tanich lotach Zielona Góra - Barcelona

Odprawianie się przed lotem niestety całkiem długo trwa. Najczęściej z jej powodu trzeba być na lotnisku nawet o dwie godziny wcześniej. Odprawa bagażowo-biletowa to moment, kiedy otrzymasz kartę pokładową i kiedy będziesz mógł oddać bagaż. Sprawdź, jak wygląda podchodzenie do odprawy na lotnisku i czy są sposoby, aby ją usprawnić.

Odprawa biletowo-bagażowa

Wyszukaj miejsce odprawy twojego lotu. Wcześniej wyciągnij też wszystkie dokumenty – potrzebujesz dowodu i paszportu. Musisz również zapisać sobie numer rezerwacji online, jeśli kupiłeś bilet przez stronę internetową. Tanie loty Zielona Góra - Barcelona coraz rzadziej potrzebują papierowych biletów, nie trzeba więc nic drukować.

W czasie podchodzenia do odprawy nadaje się bagaż rejestrowany, który będzie zważony i powędruje do samolotu. Potem otrzymasz kartę podkładową i masz możliwość natychmiast przystąpić do sprawdzania bezpieczeństwa. To znaczy, że skontrolowane zostają przedmioty zabierane w bagażu podręcznym. Trzeba zarówno włożyć do skrzynki wszystkie narzędzia elektryczne, pasek i odzienie wierzchnie. Następnie już wejść na pokład.

Odprawa online

W tanich lotach Zielona Góra - Barcelona i od czasu do czasu w standardowych liniach lotniczych, można zrobić odprawę przez Internet. To niezwykle szybki i wygodny sposób. Masz gwarancję, że szybko dostaniesz kartę pokładową, możesz zatem szybciej przejść odprawę. Warto wiedzieć, że odprawa online bywa najczęściej dostępna tylko dla turystów, mających wyłącznie bagaż podręczny.

Odprawianie się online to także znacznie tańsza opcja. Z zasady standardowe linie lotnicze naliczają dodatkową opłatę za wydanie karty pokładowej. Jest to jednak zależne od konkretnych linii.

Przewoźnicy

Koniecznie sprawdź, jacy przewoźnicy obsługują trasę Zielona Góra - Barcelona