X
Ładowanie...

Tanie loty Zielona Góra Bellinzona

już od 125 zł
11 sie 18 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwajcaria

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwajcaria
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
13 paź (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Mulhouse
17 paź (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
15 wrz (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Mulhouse
19 wrz (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Paryż
30 sie (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Genewa
10 wrz (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Paryż
30 sie (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Genewa
11 wrz (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Paryż
30 sie (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Genewa
13 wrz (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Zielona Góra Bellinzona

Przewodnik po lotach Zielona Góra Bellinzona

Jet lag- to warto wiedzieć! Porady dla podróżnych na trasie Zielona Góra - Bellinzona

Czym jest jet lag? Najprościej mówiąc jest to zespół objawów nagłej zmiany strefy czasowej pojawiający się podczas lotu Zielona Góra - Bellinzona w kierunku równoleżnikowym spowodowane zakłóceniem naturalnego rytmu dnia i nocy. Ciężkość zespołu jet lag zależna jest od liczby przekraczanych stref czasowych oraz kierunku podróży. Jet lag jest mocniej odczuwalny podczas lotu w kierunku wschodnim, który skraca dobę. Dzieje się tak, ponieważ organizmowi łatwiej przestawić się na dłuższy dzień, jak to ma miejsce podczas podróży na zachód. Objawami zespołu jet lag mogą być: senność, niemożność skupienia uwagi, migrena, zaburzenia apetytu. Aby złagodzić objawy syndromu jet lag na kilka dni przed planowanym lotem Zielona Góra - Bellinzona poleca się przyzwyczaić organizm do zmiany czasu, tzn. możesz spróbować położyć się spać później niż zwykle, jeśli lecisz w kierunku zachodnim oraz postaraj się zasnąć wcześniej i jednocześnie wcześniej wstawać, jeśli będziesz podróżować na wschód.

Jet lag na trasie Zielona Góra - Bellinzona - informacje, jak sobie z nim radzić dla pasażerów podróżujących na zachód

Jeśli Twój lot kieruje Cię na zachód od Twojego Zielona Góra przede wszystkim postaraj się nie zasnąć. Aby tego uniknąć często zmieniaj pozycję. Spożywaj znaczne ilości wody, zjedz posiłki lekkostrawne ale zarazem wysokobiałkowe, które pobudzą organizm i pomogą zlikwidować senność. Po wylądowaniu postaraj się iść spać wieczorem, w miarę możliwości przebywaj jak najwięcej w świetle dziennym.

Syndrom jet lag na trasie Zielona Góra - Bellinzona - porady jak złagodzić objawy dla turystów podróżujących na wschód

Jeśli lecisz na wschód od swojego Zielona Góra postaraj się zasnąć. W razie bezsenności poproś obsługę samolotu o zaparzenie herbaty ziołowej lub zjedz bogaty w węglowodany posiłek to który lekko obciąży organizm i wywoła uczucie senności. Aby jak najlepiej znieść skrócenie doby postaraj się zapaść w sen w sposób naturalny, a więc unikaj środków nasennych oraz napojów zawierających alkohol, które utrudniają regenerację organizmu.

Rady ogólne, czyli co jeszcze pomoże znieść jet lag

Pamiętaj, aby przestawić zegarek na czas obowiązujący w Bellinzona, zrób to najlepiej od razu, gdy wejdziesz na pokład samolotu. To ułatwi Ci psychiczne przestawienie się na nowe pory dnia, do jakich będziesz musiał się dostosować. W pierwszych dniach po dotarciu na miejsce unikaj ciężkiego wysiłku fizycznego i psychicznego, spędzaj jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu. Jeśli bierzesz leki według ściśle ustalonego harmonogramu, przed wylotem Zielona Góra - Bellinzona powinieneś zasięgnąć porady swojego lekarza.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Katowice Nassau

Tanie loty Sala Kozani

Tanie loty Karlshamn Örnsköldsvik

Tanie loty Lyon Dijon

Tanie loty Uzice Saloniki

Tanie loty Graciosa Island Landskrona

Tanie loty Annaba Adana

Tanie loty Cartagena Neapol

Tanie loty Pula Brasov

Tanie loty Lufthansa Berlin Cagliari

Tanie loty Ryga Thalwil