X
Ładowanie...

Tanie loty Zielona Góra Braga

już od 80 zł
06 lis 13 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Portugalia

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Portugalia
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
02 lis (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Porto
09 lis (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
06 lis (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Porto
20 lis (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
09 lis (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Porto
20 lis (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
13 lis (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Porto
20 lis (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
13 lis (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Lizbona
20 lis (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Zielona Góra Braga

Przewodnik po lotach Zielona Góra Braga

Jakie urządzenia mogę zabrać do samolotu czyli przygotowujemy się do rejsu Zielona Góra - Braga

Współczesny świat został zdominowany przez nowoczesne technologie, a nam coraz ciężej się bez nich obyć. Na każdym kroku towarzyszą nam urządzenia elektroniczne, zapewniające rozrywkę oraz stanowiące narzędzie komunikacji czy pracy. Nie inaczej jest podczas lotu samolotem. Przygotowując się do podróży Zielona Góra - Braga, z pewnością zechcemy mieć przy sobie telefon komórkowy, czytnik albo laptop. Czy możemy je włączyć w czasie lotu Zielona Góra - Braga?

Bagaż podręczny a urządzenia elektroniczne

Jeżeli decydujemy się na tanie loty Zielona Góra - Braga, musimy odpowiednio przyszykować bagaż podręczny, szczególnie w przypadku, kiedy nie chcemy dopłacać za bagaż rejestrowany. Smartfon, tablet, czytnik bądź laptop – te urządzenia możemy wnieść na pokład samolotu. Warto przewozić je właśnie w walizce podręcznej, bo dzięki temu mamy je blisko oraz możemy zadbać o ich bezpieczeństwo. Do tego trzeba pamiętać, aby poddać je kontroli. Podczas kontroli umieszcza się je w odpowiednim pojemniku.

Których urządzeń możemy używać w czasie rejsu Zielona Góra - Braga?

To zrozumiałe, że w czasie przelotu chce się używać posiadanych urządzeń elektronicznych, ale zawsze należy pamiętać o obowiązujących zasadach. Nie powinno się używać żadnych sprzętów w czasie startu oraz lądowania samolotu. To nieistotne, czy wybiera się tanie loty Zielona Góra - Braga, czy przeloty z tradycyjnym przewoźnikiem, trzeba czekać na komunikat o możliwości rozpięcia pasów bezpieczeństwa. Zawsze trzeba korzystać ze sprzętu elektronicznego po uruchomieniu trybu samolotowego. Przed lotem warto zapoznać się z wytycznymi linii lotniczych, gdyż w regulaminach wybranych linii zapisy tyczące się korzystania z urządzeń tego rodzaju różnią się. Przykładowo zakazane jest wnoszenie urządzeń Samsung Galaxy Note 7 na pokład samolotu bądź umieszczanie go w bagażu rejestrowanym.

Komfort podróżnych a urządzenie elektroniczne

Jeżeli zechcemy uprzyjemnić sobie podróż Zielona Góra - Braga seansem na tablecie lub słuchaniem muzyki, pamiętajmy o komforcie pozostałych pasażerów wybierających tanie loty Zielona Góra - Braga. Skorzystajmy ze słuchawek, zadbajmy o stosowny wybór filmów i nie przeszkodźmy innym pasażerom w relaksie i podróży. Jeśli sprzęt elektroniczny nie zmieści się nam do walizki podręcznej i trzeba przewieźć coś w bagażu rejestrowanym, zatroszczmy się o ubezpieczenie turystyczne. Zabezpiecza nas ono na ewentualność zaginięcia, kradzieży czy zniszczenia bagażu i dzięki temu lot Zielona Góra - Braga przebiegnie nam spokojnie.