X
Ładowanie...

Tanie loty Zielona Góra Bronderslev

już od

30 kwi 07 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Zielona Góra Bronderslev

Bilety lotnicze Zielona Góra Bronderslev

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Zielona Góra Bronderslev

Przewodnik po lotach Zielona Góra Bronderslev

Latanie Zielona Góra - Bronderslev kobiet ciężarnych – fakty i mity

Kobiety wyczekujące na narodziny dziecka zazwyczaj nie chcą odpuszczać wyjazdu czy wizyty u rodziny. Czasami po prostu koniecznie muszą dolecieć w odległy zakątek globu, zatem decydują się na podróż mimo ciąży. Chociaż wiele osób może zastanawiać się, czy to bezpieczne, lekarze uspokajają. Latanie w ciąży jest bezpieczne.

Mama bezpieczna w samolocie

Specjaliści twierdzą, że normalnie przebiegająca ciąża nie musi być przyczyną zrezygnowania z rejsu. Jednakże zanim zabukujesz bilet należy zasięgnąć porady i usłyszeć zalecenie lekarza prowadzącego. Jest to spowodowane tym, że pokład samolotu to inne środowisko. Należy więc przekonać się, że maluchowi nic nie będzie zagrażało.

Inną sprawą bywa obawa przed skutkami promieniowania. Dotyczy to prześwietlania w trakcie stania przy bramce odpraw. Musisz jednak wiedzieć, że zarówno standardowe linie lotnicze, jak i tanie loty na trasie Zielona Góra - Bronderslev stosują bramki na fale elektromagnetyczne. Z tego powodu będą o wiele bardziej przyjazne dla zdrowia niż te z promieniami Roentgea i są miej szkodliwe dla dziecka. Masz prawo jednak nie zgodzić się na prześwietlenie i przejść kontrolę w inny sposób.

Przewoźnicy wobec kobiet w ciąży

Linie lotnicze z reguły regulują w statucie sposób latania kobiet w zaawansowanej ciąży. Tanie loty Zielona Góra - Bronderslev i regularne linie lotnicze umożliwiają rejsy kobietom ciężarnym tylko do konkretnego tygodnia. Zazwyczaj jest to 34 tc, a w przypadku bliźniaków -28-32. Żeby po upływie 4 miesiąca ciąży móc wsiąść do samolotu będziesz potrzebować również zaświadczenia od lekarza. Znajdą się tam podstawowe dane o stanie ciąży, które okazują się pomocne dla załogi samolotu, na wypadek gdyby wydarzyło się coś niepokojącego. Dzięki temu możesz wybierać z obszernej oferty tanich lotów Zielona Góra - Bronderslev.