X
Ładowanie...

Tanie loty Zielona Góra Caransebes

już od 114 zł
23 cze 30 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Rumunia

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Rumunia
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Bukareszt
18 cze (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Timisoara
20 cze (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bukareszt
19 cze (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Timisoara
20 cze (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bukareszt
17 cze (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Timisoara
20 cze (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bukareszt
18 cze (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Timisoara
21 cze (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bukareszt
18 cze (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Timisoara
23 cze (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Zielona Góra Caransebes

Przewodnik po lotach Zielona Góra Caransebes

Jet lag- to warto wiedzieć! Wskazówki dla podróżnych na trasie Zielona Góra - Caransebes

Czym jest jet lag? Krótko mówiąc jest to zespół objawów nagłej zmiany strefy czasowej pojawiający się w trakcie podróży Zielona Góra - Caransebes w kierunku wschód-zachód spowodowane zakłóceniem naturalnego rytmu dnia i nocy. Uciążliwość zespołu jet lag jest uzależniona od ilości przekraczanych stref czasowych oraz kierunku podróży. Syndrom jet lag jest odczuwany w większym stopniu podczas lotu na wschód, który skraca dobę. Dzieje się tak, ponieważ organizmowi adaptacja do dłuższej doby przychodzi łatwiej, jak to ma miejsce w trakcie podróży na zachód. Objawami syndromu jet lag mogą być: bezsenność, niemożność skupienia uwagi, ból głowy, zaburzenia żołądkowo-jelitowe. Aby złagodzić symptomy jet lag na kilkanaście dni przed wylotem Zielona Góra - Caransebes poleca się przyzwyczaić organizm do zmiany czasu, tzn. możesz spróbować położyć się spać później niż zwykle, jeśli lecisz na zachód oraz spróbuj zasnąć wcześniej i jednocześnie wcześniej wstawać, jeśli lecisz na wschód.

Jet lag na trasie Zielona Góra - Caransebes - informacje, jak sobie z nim radzić dla pasażerów podróżujących w kierunku zachodnim

Jeśli Twój lot kieruje Cię na zachód od Twojego Zielona Góra ważne jest abyś nie zasnął. Aby tego uniknąć często zmieniaj pozycję. Spożywaj znaczne ilości napojów niegazowanych, zjedz posiłki lekkostrawne ale zarazem wysokobiałkowe, które pobudzą organizm i pomogą zlikwidować senność. Po wylądowaniu postaraj się iść spać wieczorem, w miarę możliwości przebywaj jak najwięcej w świetle dziennym.

Syndrom jet lag na trasie Zielona Góra - Caransebes - wskazówki jak złagodzić objawy dla pasażerów podróżujących w kierunku wschodnim

Jeśli podróżujesz samolotem na wschód od swojego Zielona Góra postaraj się zasnąć. W przypadku, gdy nie możesz zasnąć poproś obsługę samolotu o zaparzenie herbaty ziołowej lub zjedz bogaty w węglowodany posiłek to który lekko obciąży organizm i wywoła uczucie senności. Aby jak najlepiej znieść skrócenie doby postaraj się wprowadzić w sen w sposób naturalny, a więc zaleca się unikać środków nasennych oraz alkoholu, które utrudniają regenerację organizmu.

Rady ogólne, czyli co jeszcze pomoże znieść syndrom jet lag

Pamiętaj, aby przestawić zegarek na czas obowiązujący w miejscu docelowym, zrób to najlepiej zaraz po wejściu do samolotu. To ułatwi Ci psychiczne przestawienie się na nowe pory dnia, jakie czekają Cię po wylądowaniu. W pierwszych dniach po przylocie unikaj ciężkiego wysiłku fizycznego i psychicznego, spędzaj jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu. Jeśli zażywasz leki w ściśle określonych godzinach, przed wylotem Zielona Góra - Caransebes zaleca się zasięgnąć opinii specjalisty.