X
Ładowanie...

Tanie loty Zielona Góra Haskovo

już od

31 lip 07 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Zielona Góra Haskovo

Bilety lotnicze Zielona Góra Haskovo

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Zielona Góra Haskovo

Przewodnik po lotach Zielona Góra Haskovo

Zwierzę w podróży - wskazówki dla właścicieli

Przed Tobą zagraniczny wyjazd i masz zamiar zabrać ze sobą ukochanego psa lub kota? Czy jest to w ogóle możliwe? Przedstawiamy najważniejsze informacje dla właścicieli. Jak należy przewozić pupila w czasie podróży samolotem Zielona Góra -Haskovo?

Czy ze zwierzakiem można podróżować?

Na wstępie warto zauważyć, że nie każda linia lotnicza pozwala na przewóz zwierząt w kabinie pasażerskiej, dlatego przed wykupieniem biletów należy zapoznać się z wewnętrznymi przepisami. Przeważnie tani operatorzy lotniczy wpuszczają na pokład samolotu jedynie psa podróżującego z osobą niewidomą. Zdarza się również, że zwierzę może być przewożone w luku bagażowym lub drogą cargo, jednak taki rodzaj transportu może jest mało komfortowe dla pupila. Zarezerwowałeś lot Zielona Góra - Haskovo, a w kabinie pasażerskiej mogą znajdować się zwierzęta? Po wykupieniu biletu warto poinformować linie lotnicze o chęci zabrania na pokład kota lub psa. Z reguły dla futrzaka nie musimy kupować oddzielnego biletu. Konieczne jest z kolei zakupienie odpowiedniego pojemnika, w którym pupil bezpiecznie spędzi lot. Pojemnik musi rzecz jasna być odpowiedniej wielkości - pozwalać pupilowi położyć się, obrócić.

Ważne dokumenty i procedury

Jeżeli chcesz przewieźć zwierzaka na pokładzie samolotu, nie zapomnij o czynnościach urzędowych. Niezwykle istotne są dokumenty - między innymi paszport wystawiony przez lekarza weterynarii. Zwierzę musi być także poddane zabiegowi wszczepienia czipa - jest to wymagane na terenie całej Unii Europejskiej. Przed Tobą podróż Zielona Góra -Haskovo? Pamiętaj, że w trakcie lotu pojemnik ze zwierzęciem musi być zamknięty, a samego kota nie można z niego wyjmować. Warto kilka dni wcześniej przyzwyczajać futrzaka do zamknięcia - dzięki temu lepiej zniesie trudy podróży i będzie bardziej spokojny.