X
Ładowanie...

Tanie loty Zielona Góra Kasos Island

już od 82 zł
02 lis 09 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Grecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Grecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Londyn
10 lis (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
12 lis (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
11 lis (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
12 lis (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
28 paź (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
04 lis (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
28 paź (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
07 lis (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
31 paź (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
04 lis (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Zielona Góra Kasos Island

Przewodnik po lotach Zielona Góra Kasos Island

Niepełnosprawność a lot Zielona Góra - Kasos Island

Znacznie częściej samoloty, jakie oferowane okazują się być przez przeróżnych przewoźników mogą być przygotowane do oczekiwań ludzi niepełnosprawnych. Znaczy to, że mogą oni bez trudu przemieszczać się w taki sposób, a dodatkowo także mogą oczekiwać na darmową pomoc, czy to na lotnisku czy to w samolocie. Trzeba mimo wszystko zdawać sobie sprawę z kilku spraw, tak aby posiadać pewność, że odpowiednio się do takiego latania przygotujemy, także jeśli zamówimy tanie loty Zielona Góra - Kasos Island.

To co najważniejsze zgłaszajmy przed podróżą Zielona Góra - Kasos Island

Musimy sobie zdać sprawę z tego, że ilość przestrzeni dla osób niepełnosprawnych w samolocie będzie ograniczona. Przez to już w czasie rezerwowania biletu na tanie loty Zielona Góra - Kasos Island powinniśmy zgłosić ten fakt liniom lotniczym tak żeby miały szansę one to zarejestrować oraz we właściwy sposób nas ulokować podczas lotu. Jeżeli poruszamy się na wózku inwalidzkim, to będziemy mogli na nim podjechać do samolotu, a potem przesiądziemy się na specjalny wózek, i nim dostaniemy się na sam pokład. Nasz będzie włożony do luku bagażowego oraz podprowadzony nam po lądowaniu. Rzecz jasna podczas takiego przenoszenia się z wózka na wózek mamy możliwość oczekiwać na pomoc obsługi takiego samolotu.

Nie będzie wpływało na bagaż podręczny

Trzeba mieć świadomość, że nawet rezerwując najtańszy bilet , mamy prawo mieć gwarancję, że balkonik albo laska dopomagająca nam w przemieszczaniu się, nie są wliczane do masy bagażu. Oznacza to, że przysługuje nam taki sam bagaż podręczny jak pozostałym podróżnym. W dodatku także tanie loty Zielona Góra - Kasos Island pozwalają na bezpłatną obecność psa przewodnika oraz co istotne, zezwalają żeby leciał on wraz z nami na pokładzie samolotu.

Jeśli mamy świadomość, że podczas lotu będziemy potrzebowali pomocy ze względu na pewną niepełnosprawność, to warto to wcześniej zgłaszać. Dodatkowo warto poznać swoje prawa, ale także obowiązki, tak abyśmy mieli pewność, że odpowiednio przygotujemy się do takiej wyprawy. Tanie loty Zielona Góra - Kasos Island mają wiele ciekawych ofert, a ponieważ nie wykluczają one ludzi z żadną niepełnosprawnością, to warto z tego korzystać. To też znaczy, że coraz częściej na spełnienie planów o wyprawach decydują się niewidomi, niesłyszący, a także ludzie z ograniczoną sprawnością ruchową.