X
Ładowanie...

Tanie loty Zielona Góra Leros

już od 101 zł
08 paź 15 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Grecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Grecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Wiedeń
22 paź (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
27 paź (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wiedeń
22 paź (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
28 paź (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wiedeń
19 paź (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
22 paź (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wiedeń
19 paź (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
27 paź (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wiedeń
19 paź (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
28 paź (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Zielona Góra Leros

Przewodnik po lotach Zielona Góra Leros

Czy możemy palić papierosa podczas lotu Zielona Góra - Leros

Ludzie, którzy są uzależnieni od nikotyny, bez wątpienia myślą, czy można zapalić w czasie podróży Zielona Góra - Leros. Warto się z tą kwestią poznać trochę wcześniej, szczególnie że niektórzy są pewne, iż będzie im wolno w samolocie palić e-papierosa. Niezbędne wiadomości znajdziemy na stronach przewoźników, lecz także na różnych forach poświęconych tematyce latania.

Na pokładzie Zielona Góra - Leros nie możemy palić

Powinniśmy sobie zdać kwestię z tego, że bez względu na to, czy zakupiliśmy najkorzystniejszy bilet za czy ten najdroższy, nie lecimy na pokładzie sami. Mogą być z nami dzieciaki, lub ciężarne, nie mówiąc już o ludziach niepalących. Dlatego właśnie w samolocie obowiązuje bezwzględny zakaz palenia. Nie będzie tu miało znaczenia, czy tanie loty Zielona Góra - Leros wybraliśmy na dość krótko trwającą trasę czy być może będziemy podróżować przez kilka godzin. Zakaz jest za każdym razem taki sam i nie będzie podlegał on wyjątkom. Co więcej, odnosi się on tak do tradycyjnych papierosów, jak i e-papierosów, ich para też ma czasami intensywny zapach.

Co jeśli podczas trasy Zielona Góra - Leros zapalimy?

Jeżeli pomimo zakazu pokusimy się o palenie np. w ubikacji, to musimy się liczyć z konsekwencjami. Nawet wybierając tanie loty Zielona Góra - Leros musimy posiadać świadomość, że w toaletach będą zainstalowane odpowiednie czujniki, a więc od razu pójdzie informacja, że zapaliliśmy. Za takie zignorowanie zakazu grozić nam może grzywna, albo nawet kara aresztu, więc lepiej się zastanowić czy faktycznie nie przetrzymamy tego przelotu Zielona Góra - Leros bez dymka. Co więcej, będziemy wówczas wpisani na czarną listę pasażerów u takiego przewoźnika, a tego na pewno nie chcemy.

Czy mamy prawo przewozić papierosy na trasie Zielona Góra - Leros?

Namyślamy się w tym przypadku, czy w ogóle mamy możliwość wieźć ze sobą papierosy? Pewnie że tak, nawet tanie loty Zielona Góra - Leros oferują nam możliwość przewiezienia ze sobą 800 sztuk papierosów, a więc spokojnie możemy zabrać ze sobą ich tyle, co pomoże nam przetrwać cały urlop bez notorycznej walki z nałogiem.

Musimy się dowiedzieć, jakie są wytyczne odnośnie palenia papierosów na lotnisku oraz w samolocie, jak również ich transportowania. Wówczas z odpowiednim wyprzedzeniem, będziemy mogli się nastawić na zasady panujące podczas lotu samolotem.