X
Ładowanie...

Tanie loty Zielona Góra Lorca

już od 142 zł
11 gru 18 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Hiszpania

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Hiszpania
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
07 lut (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Madryt
14 lut (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
08 lut (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Madryt
12 lut (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
08 lut (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Madryt
14 lut (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
07 gru (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Madryt
14 gru (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
06 gru (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Madryt
11 gru (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Zielona Góra Lorca

Przewodnik po lotach Zielona Góra Lorca

Ograniczenia w przewozie rzeczy w bagażu kabinowym- informator dla podróżujących

Jeśli planujesz w podróż Zielona Góra - Lorca samolotem i zamierzasz zabrać ze sobą tylko bagaż podręczny przeczytaj, co możesz a czego nie możesz zabrać ze sobą na pokład samolotu. W związku z rosnącym zagrożeniem ataków terrorystycznych linie lotnicze zdecydowały się wprowadzić zakazy w przewozie artykułów, które związane są z bezpieczeństwem podróżujących i obowiązują na lotniskach na całym świecie. Dlatego zanim spakujesz walizkę na podróż Zielona Góra - Lorca poświęć odrobinę czasu na zapoznanie się z obowiązującymi zasadami.

Spis przedmiotów objętych zakazem, czyli czego nie możesz wnieść na pokład samolotu

Odgórne ustalenia wszystkich organizatorów lotu w opraciu o wytyczne organów administracyjnych, określają jakiego rodzaju artykuły są absolutnie zakazane. Przede wszystkim należą do nich narzędzia, które mogą mogą zostać użyte do pozbawienia życia i zdrowia pasażerów i wszystkich pracowników obsługujących loty, a więc broń z wystającym ostrzem, palna, a nawet śrut. Ponadto zabrania się przewozu atrap broni, a także śrubokrętów. Wyjątek stanowi broń używana w sporcie o ile przewoźnik nie zakazuje jej przewozu, a sama broń spełnia wymogi bezpieczeństwa. Niemniej jednak musi być zgłoszona u przewoźnika przed wyjazdem, odpowiednio spakowana i odprawiona jako bagaż sportowy rejestrowany. Warunki jakie taka broń musi spełnić, przeczytasz na stronie linii lotniczych lub Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Kolejną kategorią są wybrane przybory kosmetyczne i lecznicze. Mowa tu przede wszystkim o brzytwach, pilniczkach do paznokci, a także nożykach chirurgicznych. Niedopuszczalne jest również wnoszenie do samolotu substancji wybuchowych czy pirotechnicznych, takich jak petardy, dynamit, płyny na bazie alkoholu lub amoniaku. Przed Tobą podróż lotem Zielona Góra -Lorca i planujesz przewieźć coś nietypowego, polecamy skontaktować się z biurem obsługi linii lotniczej obsługującej Twój lot w celu ustalenia warunków transportu, ceny lub ewentualnej odmowy, aby uniknąć nieprzyjemności na lotnisku w dniu wyjazdu. Do samolotu nie można też wnosić określonych produktów chemicznych, takich jak sprężone gazy czy substancje wybielające. Pamiętaj, że operator kontroli bezpieczeństwa na lotnisku ma prawo zażądać usunięcia z bagażu kabinowego każdego przedmiotu, który budzi jego wątpliwość. Ograniczenia dotyczą również limitu na przewóz płynów. W bagażu podręcznym możesz jednorazowo przewieźć 1 litr płynów spakowanych do pojemników o pojemności 100 ml.

Odstępstwa w przewozie, jakie wzięli pod uwagęprzewoźnicy.

Co w sytuacji, gdy osoby podróżujące samolotem muszą mieć przy sobie środki medyczne lub inne akcesoria medyczne? Z reguły przewoźnicy nie zabraniają ich przewozu, jednak powinny być przewożone w bagażu głównym. Wyjątek stanowią lekarstwa na choroby przewlekłe, które są potrzebne pasażerowi podczas podróży. Należą do nich między innymi leki wydawane z przepisu lekarza, środki ogólnodostępne - maści, krople do oczu, spray do gardła, płyn do soczewek, jak również inhalator.

Sprawdź jacy przewoźnicy kursują na trasie Zielona Góra - Lorca

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Tudela Sölvesborg

Tanie loty Grosseto Schwyz

Tanie loty Astipalea Cadiz

Tanie loty Burgdorf Haga

Tanie loty Madryt Chania

Tanie loty Sao Jorge Island Ryga

Tanie loty Lenzburg Portoroz

Tanie loty Larisa Aarhus

Tanie loty Stuttgart Tokio

Tanie loty Kuressaare Örnsköldsvik

Tanie loty EasyJet Cagayan De Oro