gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Zielona Góra Minorka

już od 959 zł
02 paź 09 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Minorka

Bilety lotnicze Polska Minorka

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
01 paź (pon)
Vueling Airlines
Minorka
10 paź (śro)
Vueling Airlines
Warszawa
01 paź (pon)
Vueling Airlines
Minorka
05 paź (pią)
Vueling Airlines
Warszawa
02 paź (wto)
WizzAir
Minorka
05 paź (pią)
Vueling Airlines
Warszawa
03 paź (śro)
Vueling Airlines
Minorka
10 paź (śro)
Vueling Airlines
Warszawa
29 wrz (sob)
WizzAir
Minorka
10 paź (śro)
Vueling Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Zielona Góra Minorka

Przewodnik po lotach Zielona Góra Minorka

Osoba paląca na pokładzie samolotu w czasie lotu Zielona Góra - Minorka

Palenie to nałóg, który trudno przezwyciężyć, przez co palaczom niełatwo przyjąć do wiadomości długi lot samolotem bez okazji do puszczenia maleńkiego dymka. Niestety regulaminy mające na celu ochronę innych podróżnych, w tym najmłodszych oraz ciężarnych, nie pozwalają na użytkowanie papierosów. Warto o tym pamiętać, rezerwując tanie loty Zielona Góra - Minorka i pakując wakacyjną walizkę.

Wyroby tytoniowe surowo zabronione

Jeszcze 20-30 lat temu palący na pokładzie samolotu nie byli czymś niezwykłym, ale to były czasy, kiedy do spraw zdrowotnych wiążących się z użytkowaniem produktów tytoniowych nie przykładano tak wielkiej wagi. Dziś jest zupełnie inaczej i sięganie po papierosy na pokładzie samolotu jest surowo zabronione, więc jeżeli palimy i wybieramy się w podróż samolotem, powinniśmy liczyć się z przymusowym odpoczynkiem od papierosa na okres podróży Zielona Góra - Minorka. Nieważne tu jest czy wybierzemy tanie loty Zielona Góra - Minorka, czy połączenia z regularnymi przewoźnikami – zasady w każdym przypadku są tak samo restrykcyjne. Co ważne: zakaz palenia tyczy się zarówno zwyczajnych papierosów, jak i fajek czy coraz popularniejszych e-papierosów.

Kabina i łazienki – wszędzie jest to zabronione!

Pasażerom czasem zdaje się, że w czasie lotu Zielona Góra - Minorka mogą wymknąć się do łazienki na małego dymka, bo nikt tego nie zauważy. To naturalnie niemożliwe, ponieważ w takich łazienkach znajdują się czujniki dymu. Nie warto próbować obejść przepisów, ponieważ zakończy się to nie tylko upomnieniem, ale i karą pieniężną. Przy podróży samolotem pomocne mogą okazać się tabletki i inne preparaty zmniejszające chęć palenia. Jeżeli boimy się, że nie wytrzymamy długiego lotu, wybierajmy opcję lotu z przesiadkami. Naprawdę nie musi to być kosztowne: możemy przecież wybrać loty łączone ze Smart Connection. W serwisie FRU.pl znajdziemy nie tylko informację, który bilet jest najtańszy , lecz także jak długo trwa podróż z określonymi liniami .

Przewozimy wyroby tytoniowe w czasie rejsu Zielona Góra - Minorka

Jeżeli decydujemy się na tanie loty Zielona Góra - Minorka i planujemy wczasy, na pewno zechcemy wziąć ze sobą swoje papierosy, aby nie kupować ich w miejscu docelowym. Szczególnie, że w niektórych krajach są one bardzo kosztowne, a niekoniecznie nam zasmakują. Nim zapakujemy wakacyjne bagaże, zaznajommy się z przepisami celnymi związanymi z transportem produktów tytoniowych. W przypadku liquidów do e-papierosów trzeba dodatkowo pamiętać o limicie dotyczącym przewozów płynów w bagażu podręcznym.