X
Ładowanie...

Tanie loty Zielona Góra Mora

już od 75 zł
03 lip 10 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
28 lip (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Göteborg
11 sie (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
31 lip (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Göteborg
11 sie (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
03 lip (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
14 sie (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
03 lip (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
16 sie (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
03 lip (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
17 sie (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Zielona Góra Mora

Przewodnik po lotach Zielona Góra Mora

Bez uczucia głodu czyli zadbajmy o posiłek w czasie rejsu Zielona Góra - Mora

To naturalne, że podczas podróży chcemy coś przekąsić. Żołądek upomina się o swoje prawa, a i w czasie lektury bądź oglądania serialu w samolocie chętnie sięgamy po smaczne przekąski. Jeśli zdecydujemy się na tanie loty Zielona Góra - Mora, najprawdopodobniej sami będziemy musieli zatroszczyć się o posiłek w samolocie, bo nie otrzymamy go w ramach biletu.

Przekąski w czasie rejsu Zielona Góra - Mora – jak to wygląda

To czy na pokładzie podawane są posiłki lub przekąski, zależne jest od odległości trasy, a także od określonego przewoźnika. Jeżeli wybieramy tanie loty Zielona Góra - Mora, bo zależy nam, aby najwięcej oszczędzić na podróżach, trzeba liczyć się z tym, że linie lotnicze zadbają wyłącznie o nasze podstawowe wygody, a wyżywienie z pewnością się w nich nie zmieści. Możemy jednak skorzystać z bufetu dostępnego w kabinie maszyny i zamówić coś dla siebie. Warto pamiętać, że cenniki w takich bufetach nie są standardowe. Regularni przewoźnicy dość często zapewniają wyżywienie oraz napoje w cenie biletu, jednak jest to uzależnione od klasy przelotu. Menu jest zależny od długości rejsu, pory wylotu itp. W wielu przypadkach możemy przed lotem zamówić menu niestandardowe, na przykład bezglutenowe.

Jedzenie w bagażu podręcznym podczas lotu Zielona Góra - Mora

Jeżeli nie zamierzamy nabywać przekąsek na pokładzie samolotu i wolimy osobiście zająć się jedzeniem na drogę, możemy wziąć coś do bagażu podręcznego. Warto zapoznać się z przepisami dotyczącymi wwozu artykułów żywnościowych do kraju, który mamy odwiedzić, by uniknąć niepotrzebnych komplikacji przy kontroli. Jeżeli decydujemy się na tanie loty Zielona Góra - Mora i planujemy zabrać ze sobą wyłącznie bagaż podręczny, aby uniknąć nadprogramowych kosztów, pamiętajmy o ograniczeniach i w taki sposób zaplanujmy przekąski, żeby nie przeciążać walizki. Napoje możemy zabrać tylko w niedużych 100 ml buteleczkach i ogólnie tych butelek możemy wziąć dziesięć. Jeśli zamierzamy przewozić także płynne albo półpłynne kosmetyki – ten limit bardzo szybko zostanie wykorzystany.

Co możemy kupić w samolocie?

Wybrani przewoźnicy pozwalają na nabycie w kabinie samolotu przekąsek, którymi możemy zagłuszyć uczucie głodu w trakcie podróży Zielona Góra - Mora. W zależności od długości rejsu , jak również charakteru danych linii, można zakupić kanapki, sałatki, przekąski solone i słodkie, a także napoje ciepłe oraz zimne. W niektórych samolotach spotyka się też przekąski dla dzieci. Warto sprawdzić to na witrynie internetowej przed podróżą, by zyskać pewność, że w samolocie zdobędzie się to, co smakuje.