X
Ładowanie...

Tanie loty Zielona Góra Neuchatel

już od 125 zł
14 sie 21 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwajcaria

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwajcaria
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
13 paź (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Mulhouse
17 paź (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Paryż
30 sie (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Genewa
10 wrz (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Paryż
30 sie (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Genewa
11 wrz (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Paryż
30 sie (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Genewa
13 wrz (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Paryż
30 sie (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Genewa
14 wrz (pon)
EasyJet
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Zielona Góra Neuchatel

Przewodnik po lotach Zielona Góra Neuchatel

Czego nie można przewozić w bagażu podręcznym- poradnik dla turystów

Jeśli wybierasz się w podróż Zielona Góra - Neuchatel samolotem i zamierzasz zabrać ze sobą tylko bagaż podręczny przeczytaj, co możesz a czego nie możesz zabrać ze sobą na pokład samolotu. W związku z dużym zagrożeniem terrorystycznym przewoźnicy zdecydowali się wprowadzić zakazy w przewozie przedmiotów, które związane są z bezpieczeństwem podróżujących i obowiązują na wszystkich lotniskach świata. Dlatego zanim spakujesz torbę na lot Zielona Góra - Neuchatel poświęć odrobinę czasu na zapoznanie się z obowiązującymi zasadami.

Spis przedmiotów zabronionych, czyli czego nie wniesiesz na pokład samolotu

Regulaminy wszystkich linii lotniczych w opraciu o wytyczne organów administracyjnych, określają jakiego rodzaju artykuły są absolutnie zakazane. Głównie należą do nich środki, które mogą zagrozić zdrowiu i życiu podróżnych i wszystkich pracowników obsługujących loty, a więc broń spiczasta, palna, a nawet śrut. Ponadto zakazuje się przewozu imitacji broni, a także drutów do robótek ręcznych. Wyjątek stanowi broń używana w sporcie o ile linie lotnicze nie zabrania jej przewozu, a sama broń spełnia wymogi bezpieczeństwa. Niemniej jednak musi być zgłoszona u przewoźnika przed wyjazdem, odpowiednio spakowana i odprawiona jako bagaż sportowy rejestrowany. Wymogi jakie taka broń musi spełnić, przeczytasz na stronie linii lotniczych lub Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Kolejną kategorią są wybrane narzędzia kosmetyczne i lecznicze. Mowa tu przede wszystkim o golarkach, nożyczkach, a także strzykawkach z igłą. Niedopuszczalne jest także zabieranie do samolotu materiałów wybuchowych czy pirotechnicznych, takich jak race, dynamit, płyny łatwopalne. Wybierasz się w podróż lotem Zielona Góra -Neuchatel i zamierzasz zabrać ze sobą coś nietypowego, polecamy skontaktować się z biurem obsługi linii lotniczej obsługującej Twój lot w celu ustalenia warunków przewozu, kosztu lub ewentualnej odmowy, aby uniknąć nieprzyjemnej niespodzianki na lotnisku w dniu wyjazdu. Do samolotu nie można też wnosić określonych produktów chemicznych, takich jak sprężone gazy czy substancje wybielające. Pamiętaj, że operator kontroli bezpieczeństwa na lotnisku ma prawo zażądać wypakowania z bagażu podręcznego każdego przedmiotu, który budzi jego wątpliwość. Ograniczenia dotyczą również limitu na transport płynów. W bagażu kabinowym możesz jednorazowo przewieźć 1 litr płynów spakowanych do pojemników o maksymalnej pojemności 100 ml.

Wyjątki w przewozie, jakie wzięli pod uwagęprzewoźnicy.

Co w przypadku, gdy osoby podróżujące samolotem muszą zabrać ze sobą środki medyczne lub inne akcesoria medyczne? Najczęściej przewoźnicy nie zabraniają ich przewozu, jednak powinny być przewożone w bagażu rejestrowanym. Wyjątek stanowią środki lecznicze na choroby przewlekłe, które są niezbędne turyście podczas lotu. Należą do nich między innymi preparaty wydawane z przepisu lekarza, środki ogólnodostępne - syropy, krople do oczu, spray do gardła, płyn do soczewek, jak również glukometr.

Sprawdź linie lotnicze kursujące na trasie Zielona Góra - Neuchatel: