X
Ładowanie...

Tanie loty Zielona Góra Rijeka

LANGM_JS_LP_PRICE_FROM LANGM_JS_LP_NO_PRICE

Opłata serwisowa naliczana w zależności od typu lotu: 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Zielona Góra Rijeka

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Zielona Góra Rijeka

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Zielona Góra Rijeka

Przewodnik po lotach Zielona Góra Rijeka

Tanie loty z Zielonej Góry  

Lotnisko Zielona Góra — Babimost jest regionalnym lotniskiem województwa lubuskiego. Z którego realizowane są codziennie loty na lotnisko Warszawa — Chopin.  

Tanie loty z Zielonej Góry – linie lotnicze

Z lotniska Zielona Góra — Babimost loty operuje LOT. Wszystkie połączenia lotnicze to loty z oraz do Warszawy, na lotnisko Chopina, które jest idealnym miejsce przesiadkowym dla dalszych destynacji na całym świecie.

    

Sprawdź loty z lotniska Zielona Góra 

Tanie loty LOT z: Zielona Góra

 

Tanie loty z Zielonej Góry – dokąd polecieć?

Z Zielonej Góry linie lotnicze oferują bezpośrednie loty tylko do Warszawy-Chopin. Można jednak kupić bilety na loty przesiadkowe, z Zielonej Góry przez Warszawę do bardzo wielu miejsc na świecie w tym Europy, Azji czy Ameryki Północnej. Lotnisko bardzo mocno stawia na rozwój i planuje uruchomić, więcej bezpośrednich tras, zarówno regularnych rejsów jak i czarterowych. W sezonie wakacyjnym 2021, od lipca do września w każdą niedzielę, będzie wykonywane bezpośrednie połączenie z Zielonek Góry do chorwackiej Rijeki. 

Tanie loty Zielona Góra Amsterdam
Tanie loty Zielona Góra Barcelona
Tanie loty Zielona Góra Bruksela
Tanie loty Zielona Góra Dusseldorf
Tanie loty Zielona Góra Frankfurt
Tanie loty Zielona Gora Kopenhaga
Tanie loty Zielona Góra Londyn
Tanie loty Zielona Góra Nicea
Tanie loty Zielona Góra Nowy Jork
Tanie loty Zielona Góra Sztokholm
Tanie loty Zielona Góra Wilno
Tanie loty Zielona Góra Zurych
Tanie loty Zielona Góra Rijeka

 

Tanie loty z Zielonej Góry – jak szukać tanich biletów?

FRU.PL rekomenduje, aby planować podróż z wyprzedzeniem. Bilety lotnicze są w najlepszych cenach na około 2, a nawet 3 miesiące przed datą podróży. Sprawdź dostępność połączeń lotniczych z Zielonej Góry w naszej wyszukiwarce, a jeśli potrzebujesz rady, nasi konsultanci w Centrum Rezerwacji pozostają do Twojej dyspozycji.

Tanie loty z Zielonej Góry – alternatywne loty

Loty z Zielonej Góry stają się popularne i chętnie wybierane. Jeśli nie są dostępne odpowiednie dla Ciebie połączenia lub nie chcesz podróżować z przesiadką, zalecamy sprawdzić siatkę połączeń z pobliskich lotnisk. Zobacz loty z: Wrocławia, Poznania, Warszawy czy nawet z Berlina.

Tanie loty z Zielonej Góry - kup nie tylko lot!

Za pośrednictwem serwisu FRU.PL, kupisz nie tylko tanie bilety lotnicze, ale również ubezpieczenie podróże. Pamiętaj o dokupieniu FRU Medical, ubezpieczenia podróżnego, które zawiera również ochronę na wypadek zakażenia COVID-19.

Tanie loty z Zielonej Góry – Babimost – Port Lotniczy – lokalizacja i dojazd 

Lotnisko Zielona Góra – Babimost jest oddalone o ok. 34 km od centrum miasta Zielonej Góry. 

Mimo niewielkich rozmiarów na lotnisku znajdują się sklepy, salonik VIP oraz szereg udogodnień dla osób niepełnosprawnych.   

Dojazd na lotnisko Zielona Góra – Babimost

Samochodem: wokół lotniska, rozciąga się sieć tras - A2, S3, DK 12, DK 27 i DK 32, wszystkie te drogi zaprowadzą Was na lotnisko. Dojazd z centrum Zielonej Góry zajmie niespełna 30 minut. 

Autobusem: z dworca PKS w Zielonej Górze, kursuje oznakowany autobus, zatrzymujący się pod samym terminalem lotniska. Autobus odjeżdża raz dziennie i zatrzymuje się na kilku dodatkowych przystankach. Godzina odjazdu jest dopasowana do godzin lotów. Bilety można zakupić online lub u kierowcy. Cena biletu to 12 zł. Autobusem można wrócić z lotniska do centrum miasta. 

Pociągiem: aktualnie nie ma bezpośrednich połączeń kolejowych z lotniskiem. Można dojechać z Zielonej Góry do stacji Babimost oddalonej o 6 km od lotniska.