X
Ładowanie...

Tanie loty Zielona Góra Saloniki

już od

31 lip 07 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Zielona Góra Saloniki

Bilety lotnicze Zielona Góra Saloniki

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Zielona Góra Saloniki

Przewodnik po lotach Zielona Góra Saloniki

Latanie Zielona Góra - Saloniki kobiet ciężarnych – fakty i mity

Młode mamy oczekujące na narodziny dziecka często nie zamierzają odpuszczać urlopu czy odwiedzenia rodziny. Często po prostu koniecznie muszą dostać się w odległy zakątek globu, zatem decydują się na wybranie się w podróż mimo ciąży. Pomimo tego, że wiele mam może zastanawiać się, czy to bezpieczne, specjaliści zmniejszą obawy. Latanie w ciąży jest możliwe.

Mama bezpieczna w samolocie

Specjaliści twierdzą, że zdrowo rozwijająca się ciąża nie jest powodem zrezygnowania z lotu samolotem. Jednak przed każdą podróżą zasięgnij porady i sprawdzić pozwolenie specjalisty. W końcu pokład to inne miejsce. Zatem trzeba upewnić się, że dziecku nic nie zagraża.

Następą sprawą bywa obawa przed skutkami promieniowania. Obejmuje to prześwietlania w trakcie odpraw. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że zarówno tradycyjne linie lotnicze, jak i tanie loty na trasie Zielona Góra - Saloniki stosują bramki na zasadzie fal elektromagetycznych. Dlatego będą zdecydowanie bardziej przyjazne dla zdrowia niż te z promieniowaniem Roentgena i są miej szkodliwe dla dziecka. Masz możliwość jednakże nie zgodzić się na prześwietlenie i zostać skontrolowaną w inny sposób.

Przewoźnicy wobec kobiet w ciąży

Przewoźnicy z reguły stawiają warunki co do latania kobiet ciężarnych. Tanie loty Zielona Góra - Saloniki i tradycyjne linie lotnicze pozwalają na przeloty kobietom ciężarnym wyłącznie do pewnego momentu. Z reguły to 34 tydzień ciąży, a w przypadku bliźniaków -28-32. Żeby po upływie 4 miesiąca ciąży móc latać samolotem będziesz potrzebować również zaświadczenia wypisane przez lekarza. Znajdą się tam dane o historii ciąży, które mogą okazać się pomocne dla personelu, gdyby zaczęło się dziać coś niepokojącego. Dzięki temu możesz wybierać z obszernej oferty tanich lotów Zielona Góra - Saloniki.