gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Zielona Góra Siros

już od 78 zł
29 paź 05 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Grecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Grecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
20 lis (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
29 lis (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
20 lis (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
30 lis (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
20 lis (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
01 gru (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
20 lis (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
02 gru (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
20 lis (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
03 gru (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Zielona Góra Siros

Przewodnik po lotach Zielona Góra Siros

Czy dzieci polecą Zielona Góra - Syros bez opiekuna?

Dzieci przez wszystkich przewoźników potraktowane będą ze szczególną uwagą oraz obsługiwane są nie raz jako klienci specjalni. Z tego powodu właśnie, podróżując z dzieckiem w większości przypadków, mamy prawo oczekiwać na przepuszczenie podczas wsiadania do samolotu, czy na uzyskanie idealnego miejsca. Ale w jaki sposób wygląda taka wyprawa dziecka. Czy możliwe są tanie loty Zielona Góra - Syros, w których dziecko będzie leciało samo?

Poznajmy się z zasadami przewoźnika

Musimy sobie zdać sprawę z faktu, że każdy przewoźnik ma własne wytyczne, jeśli idzie o tanie loty Zielona Góra - Syros i dzieci. Z tego powodu warto się skontaktować z tym konkretnym, żeby otrzymać wyjaśnienia na interesujące nas pytania. Zazwyczaj dziecko do 5 lat nie ma prawa lecieć Zielona Góra - Syros bez opiekuna. Nierzadko za osobę starszą, która może być opiekunem w czasie przelotu, uważa się jednostki, które skończyły 15 lat. Jednak żeby się dowiedzieć, że ta granica wieku starczy na przelot Zielona Góra - Syros, na który zakupiliśmy bilet za jedyne rzeczywiście wystarczy. Musimy skontaktować się z odpowiednią linią.

Możliwość skorzystania z osoby opiekującej się na lot Zielona Góra - Syros

Dziecko do 15 roku życia, za każdym razem powinno mieć przy sobie kogoś starszego, przez to na tanie loty Zielona Góra - Syros powinniśmy się decydować wraz z nim. Jeżeli nie będzie takiej możliwości, warto się dowiedzieć, czy na konkretnych liniach, realne będzie zorganizowanie opieki podczas przelotu. Niektórzy mają takie specjalne osoby, które w czasie przelotu Zielona Góra - Syros będą leciały z dzieckiem oraz się nim będą zajmować. Oczywiście jeśli zgodzimy się skorzystać z takiej możliwości, to powinniśmy się liczyć z tym, że musimy więcej zapłacić. Nie mniej, jest to jakaś propozycja, jeśli samodzielnie nie możemy lecieć. Jeżeli będzie szansa opłacenia takiej opieki, to nie ma tu znaczenia, czy dziecko będzie leciało przez wiele godzin, czy taki przelot będzie trwał jedynie chwilę . Dany opiekun będzie mu przydzielony, a my możemy być spokojni.

Warto zobaczyć jakie są zasady podróżowania samolotem dzieci. W którym momencie powinny mieć zapewnionego opiekuna, kiedy tanie loty Zielona Góra - Syros pozwolą im już na samodzielny lot. Tylko po zapoznaniu się z takimi wiadomościami, będziemy mieli gwarancję, że wszystko odpowiednio zorganizujemy.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Sursee Naxos

Tanie loty Lappeenranta Madryt

Tanie loty Resita Sodankyla

Tanie loty Malaga Varadero

Tanie loty Cagliari Hengelo

Tanie loty Mora San Giovanni Rotondo

Tanie loty Presov Kilkenny

Tanie loty Kokkola Palermo

Tanie loty San Sebastian De La Gomera Decimomannu

Tanie loty Malaga Cucuta

Tanie loty Olten Hengelo