X
Ładowanie...

Tanie loty Zielona Góra Sztokholm

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Zielona Góra Sztokholm

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Zielona Góra Sztokholm

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Zielona Góra Sztokholm

Przewodnik po lotach Zielona Góra Sztokholm

Pierwsza podróż samolotem Zielona Góra - Sztokholm - to warto wiedzieć! Wskazówki dla turystów, czego mogą się spodziewać w trakcie lotu

Lecisz poraz pierwszy samolotem Zielona Góra - Sztokholm i boisz się lecieć? Dodatkowo w prasie już nie raz widziałeś materiał o turbulencjach i innych niedogodnościach związanych z lataniem? Poniżej przedstawiamy listę sytuacji, których możesz się spodziewać, ale nie są regułą.

Jak przygotować się do lotu Zielona Góra - Sztokholm - zalecenia dla pasażerów

W końcu dotarłeś do wnętrza samolotu,który zabierze Cię w wymarzoną podróż Zielona Góra - Sztokholm, zajmujesz wybrane miejsce i co dalej? Po pierwsze to usiąść wygodnie, zapiąć pasy bezpieczeństwa , a po drugie słuchać poleceń załogi obsługującej lot. Od klasy linii lotniczych zależy, jak komfortowy będzie lot. Niemniej jednak siedzenie w fotelu pasażerskim nie zawsze jest korzystne dla zdrowia podróżującego, zwłaszcza w przypadku, gdy lot jest długi. Fotele pasażerskie w dzisiejszych czasach są niewygodne, zazwyczaj dotyczy to tanich linii lotniczych, ale nie jest to regułą.Ciągłe siedzenie w nich przez dłuższy okres czasu może doprowadzić do utrudnionego krążenia krwi. W ostateczności odczuwalne będą takie dolegliwości jak ból głowy. Dlatego zaleca się mały spacer po samolocie od czasu do czasu w celu rozprostowania nóg, o ile nie ma przesłanek tego zabraniających. Przy starcie i przy lądowaniu mamy do czynienia z przyspieszeniami związanymi ze zmianą prędkości samolotu i skokową zmianą ciśnienia w kabinie. Nie każdy organizm ludzki reaguje na te bodźce w ten sam sposób. Dlatego ważne jest, aby w miarę możliwość znać własne ciało i jakie są jego reakcje na przeciążenia i wahania ciśnienia. Skutecznym sposobem dla większości ludzi wrażliwych na przeciążenia i zmiany ciśnienia jest zwykłe ssanie landrynki. W związku z z możliwością wystąpienia nudności nie zaleca się spożywania napojów z dodatkiem alkoholu, które mogą dodatkowo niekorzystnie wpłynąć na Twoje samopoczucie.Należy też wiedzieć, że w kabinie samolotu powietrze jest bardzo suche. Aby uniknąć dyskomfortu z tym związanego, zaleca się pić dużo wody lub innych napojów.

Turbulencje, jako stały element podróży samolotem

Planujesz podróż samolotem do Zielona Góra - Sztokholm ale boisz się turbulencji? Zanim wycofasz się z zakupu biletu na samolot zapoznaj się, czy jest się czego obawiać. Turbulencje to gwałtowne ruchy mas powietrza,w trakcie których samolot zaczyna drgać, delikatnie opada. Turbulencji nie należy się obawiać, ponieważ w łagodnej wersji zdarzają się praktycznie za każdym razem i jest to zupełnie naturalne zjawisko. Turbulencje najczęściej nie są odczuwane przez pasażerów, ale aby mieć pewność, że nic się nam nie stanie przez cały czas trwania lotu trzeba mieć zapięte pasy bezpieczeństwa.

Zobacz linie lotnicze latające na trasie Zielona Góra - Sztokholm: