X
Ładowanie...

Tanie loty Zielona Góra Turku

już od 133 zł
27 lis 04 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Turku

Bilety lotnicze Polska Turku

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
22 lis (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
02 gru (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Kraków
21 wrz (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
25 wrz (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
22 lis (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
29 lis (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
23 lis (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
30 lis (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
05 gru (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
09 gru (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Zielona Góra Turku

Przewodnik po lotach Zielona Góra Turku

Podróże samolotem Zielona Góra - Turku kobiet ciężarnych – fakty i mity

Mamy spodziewające się dziecka zazwyczaj nie zamierzają rezygnować z wyjazdu czy odwiedzin u rodziny. Czasami zwyczajnie muszą dolecieć w odległy zakątek ziemi, więc decydują się na wybranie się w podróż mimo ciąży. Pomimo tego, że dużo ludzi może zastanawiać się, czy to bezpieczne, ginekolodzy zmniejszą obawy. Podróżowanie w ciąży nie jest niebezpieczne.

Mama bezpieczna w samolocie

Specjaliści mówią, że zdrowo przebiegająca ciąża nie powinna być powodem zrezygnowania z przelotu. Jednakże przed każdą podróżą warto zasięgnąć porady i poznać zalecenie lekarza prowadzącego. Jest to spowodowane tym, że samolot to nietypowe miejsce. Zatem trzeba upewnić się, że maluchowi nic nie zagrozi.

Inną sprawą jest obawa przed promieniowaniem. Dotyczy to prześwietlania w trakcie stania przy bramce odpraw. Musisz jednak pamiętać, że zarówno standardowe linie lotnicze, jak i tanie loty na trasie Zielona Góra - Turku stosują bramki za pomocą fal elektromagnetycznych. Z tego powodu są znacznie bardziej bezpieczne niż te z promieniowaniem rentgenowskim i nie zagrażają dziecku. Możesz jednak nie wyrazić zgody na prześwietlenie i przejść kontrolę w tradycyjny sposób.

Linie lotnicze wobec kobiet ciężarnych

Przewoźnicy z reguły regulują w statucie sposób podróżowania kobiet ciężarnych. Tanie loty Zielona Góra - Turku i standardowe linie lotnicze pozwalają na przeloty kobietom ciężarnym wyłącznie do konkretnego momentu. Najczęściej jest to 34 tc, a jeśli oczekujesz bliźniaków -28-32. Aby po upływie 4 miesiąca ciąży móc latać samolotem możesz potrzebować także zaświadczenia od lekarza. Należy tam zawrzeć podstawowe dane o historii ciąży, które mogą okazać się pomocne dla personelu, na wypadek gdyby coś zaczęło się dziać. Dzięki temu możesz wybierać z dużej oferty tanich lotów Zielona Góra - Turku.