X
Ładowanie...

Tanie loty Zielona Góra Vestbjerg

już od 169 zł
22 lip 29 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Dania

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Dania
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Manchester
22 sie (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kopenhaga
27 sie (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Manchester
25 sie (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kopenhaga
27 sie (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
15 sie (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Billund
18 sie (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Kraków
19 lip (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Billund
26 lip (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Manchester
22 sie (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kopenhaga
29 sie (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Zielona Góra Vestbjerg

Przewodnik po lotach Zielona Góra Vestbjerg

Czy zapalimy papierosa podczas lotu Zielona Góra - Vestbjerg

Ludzie, którzy są uzależnieni od nikotyny, z pewnością myślą, czy można zapalić w czasie lotu Zielona Góra - Vestbjerg. Warto się z tą sprawą zapoznać trochę prędzej, zwłaszcza że niektórzy są pewne, że będzie im można na pokładzie palić e-papierosa. Niezbędne informacje znajdziemy na stronach przewoźników, ale także na przeróżnych forach poświęconych tematyce latania.

W samolocie Zielona Góra - Vestbjerg nie możemy palić

Powinniśmy sobie zdawać kwestię z tego, że nie ma znaczenia, czy zakupiliśmy najtańszy bilet za czy ten naprawdę drogi, nie będziemy lecieć samolotem jako jedyni. Być może będą z nami dzieci, lub kobiety w ciąży, nie wspominając już o osobach niepalących. Z tego powodu właśnie w samolocie obowiązuje kategoryczny zakaz palenia. Nie ma tutaj znaczenia, czy tanie loty Zielona Góra - Vestbjerg wybraliśmy na dość krótką trasę czy może będziemy lecieć przez kilka godzin. Zakaz jest zawsze taki sam i nie będzie podlegał on odwołaniu. Dodatkowo, dotyczy on zarówno tradycyjnych papierosów, jak i e-papierosów, których para także ma czasami mocny aromat.

Co jeśli podczas lotu Zielona Góra - Vestbjerg zdecydujemy się zapalić?

Jeśli mimo zakazu pokusimy się o zapalenie np. w ubikacji, to musimy się liczyć z konsekwencjami. Także rezerwując tanie loty Zielona Góra - Vestbjerg musimy posiadać świadomość, że w ubikacjach są zainstalowane specjalne czujniki, a więc natychmiast będzie wiadomo, że zapaliliśmy. Za to zignorowanie zakazu grozić nam będzie kara finansowa, lub nawet kara aresztu, więc warto się namyślić czy rzeczywiście nie wytrzymamy tego przelotu Zielona Góra - Vestbjerg bez nikotyny. Dodatkowo, będziemy wówczas zapisani na czarną listę pasażerów u danego przewoźnika, a tego na pewno nie chcemy.

Czy możemy wieźć papierosy na trasie Zielona Góra - Vestbjerg?

Namyślamy się w takim razie, czy w ogóle mamy możliwość wieźć ze sobą papierosy? Tak, nawet tanie loty Zielona Góra - Vestbjerg dają nam możliwość zabrania ze sobą 800 sztuk papierosów, a więc z pewnością możemy zabrać ze sobą ich tyle, co pozwoli nam przetrwać cały wyjazd bez ciągłej walki z nałogiem.

Musimy się dowiedzieć, jakie będą zasady odnośnie palenia papierosów na lotnisku oraz na pokładzie, a także ich transportowania. Wówczas z odpowiednim uprzedzeniem, możemy się nastawiać na zasady panujące w czasie lotu samolotem.