X
Ładowanie...

Tanie loty Zielona Góra Vojens

już od

31 lip 07 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Zielona Góra Vojens

Bilety lotnicze Zielona Góra Vojens

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Zielona Góra Vojens

Przewodnik po lotach Zielona Góra Vojens

Okiełznać lęk przed lataniem – fobia pod kontrolą

Dyskomfort przed wejściem do samolotu jest charakterystyczny w przypadku osób, lecących po raz pierwszy. Ale bardzo mocny strach, paraliżujący pomimo wcześniejszego latania i mocny stres są już naprawdę uciążliwe. I potrafią przemienić zwyczajny, spokojny przelot w tragedię. Podpowiadamy, nasze sposoby, by nieco uspokoić strach przed lataniem i móc bez problemów sięgać do szerokiej oferty tanich lotów Zielona Góra - Skrydstrup.

Awiofobia, czyli czego tak naprawdę się boimy

Awiofobia obejmuje zarówno strach przed katastrofą, jak i uwięzienia na pokładzie. To przecież nieduża przestrzeń i nie wszyscy czują się w niej bardzo komfortowo.

Z logicznego punktu widzenia awiofobia jest kompletnie nieracjonalna – na świecie wyrusza w podróż jakiś samolot co 7 sekund i tylko jeden na 29 milionów lotów kończy katastrofą. Dlatego wartościowa okazuje się racjonalizacja lęków. Na uspokojenie się jest ponadto o wiele więcej metod i naprawdę trzeba je sprawdzić – w końcu za sprawą tanich lotów Zielona Góra - Skrydstrup można dostać się wszędzie.

Radzenie sobie z lękiem przed lataniem

Po pierwsze postaraj się sprawić, żebyś czuł się naprawdę wygodnie. Zmęczenie, zimno lub pragnienie czasami zwiększają napięcie. Z tego powodu przed wylotem dobrze się wyśpij, a do samolotu ubierz się wygodnie i weź kilka warstw. Poza tym dwa dni wcześniej odstaw pobudzające rzeczy. Jeśli myślisz, że alkohol lub mocna kawa pozwolą ci się rozluźnić, to robisz błąd – jedynie zwiększą stres. Zamiast nich zdecyduj się na wodę i soki owocowe.

Co więcej, postaraj się nie myśleć o tym. Konwersacja z życzliwą osobą, słuchanie ulubionej muzyki, ciekawy flm albo skupienie uwagi na książce na pewno okaże się pomocne. W momentach silniejszego strachu zastosuj parę prostych ćwiczeń relaksacyjnych, dla przykładu pomyśl o napinaniu i rozluźnianiu różnych mięśni. Obawę można opanować, a już po paru przelotach przyzwyczaisz się i z przyjemnością będziesz planować kolejne wyjazdy i szukać w ofertach tanich lotów Zielona Góra - Skrydstrup.