X
Ładowanie...

Tanie loty Zielona Góra Wengen

już od 145 zł
13 gru 20 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwajcaria

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwajcaria
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
08 lut (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Mulhouse
15 lut (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
02 lut (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Mulhouse
06 lut (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Warszawa
02 lut (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Mulhouse
09 lut (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Warszawa
02 lut (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Mulhouse
11 lut (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Warszawa
06 lut (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Mulhouse
09 lut (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Zielona Góra Wengen

Przewodnik po lotach Zielona Góra Wengen

Osoba niepełnosprawna podczas rejsu Zielona Góra - Wengen – co należy wiedzieć?

Nie tylko całkowicie sprawni pasażerowie wybierają samolot w charakterze środka i rezerwują tanie loty Zielona Góra - Wengen, także osoby niepełnosprawne korzystają z komfortu, jaki gwarantuje podróż powietrzna. Warto wiedzieć, jakie przywileje ma niepełnosprawny korzystający z usług linii lotniczych i o czym musi pamiętać przed wylotem.

Zaplanujmy lot Zielona Góra - Wengen w taki sposób, aby zagwarantować komfort i bezpieczeństwo osobie niepełnosprawnej

Nieistotne, czy decydujemy się na tanie loty Zielona Góra - Wengen, czy połączenia tradycyjnych linii lotniczych, na pewno można liczyć na udogodnienia stworzone z myślą o osobach niepełnosprawnych. Jeżeli niepełnosprawny podróżuje samotnie, może mieć zapewnioną fachową asystę na terenie portu lotniczego, jak też w trakcie rejsu, jednak fakt ten należy zgłosić możliwie szybko, najlepiej już w momencie rezerwowania biletu na tanie loty Zielona Góra - Wengen. Przed dokonaniem rezerwacji warto zaznajomić się z zakresem usług, bo personel nie jest uprawniony do wszelkich czynności. Z myślą o komforcie pasażera, trzeba wybrać dogodne rejsy, chociażby takie, które nie trwają za długo. W serwisie FRU.pl bez trudu sprawdzimy, ile czasu zajmują wybrane rejsy .

Wyznaczone fotele na pokładzie

Już na etapie rezerwacji biletu na tanie loty Zielona Góra - Wengen warto powiadomić linie lotnicze o specjalnych potrzebach podróżnego, ponieważ dzięki temu zyska on właściwą opiekę. Na pokładzie samolotu znajdują się wyznaczone miejsca dla osób niepełnosprawnych. Dodatkowo przewoźnicy dysponują specjalnym sprzętem, jak na przykład wózkiem inwalidzkim, oraz transportują sprzęt należący do podróżnego. Z powodu ograniczonej przestrzeni oraz wyposażenia jak najszybsze poinformowanie linii lotniczych o przelocie osoby niepełnosprawnej jest niezwykle ważne. Przeważnie pasażer towarzyszący niepełnosprawnemu ma zagwarantowane miejsce obok.

Pies przewodnik i wyposażenie medyczne na pokładzie

Podróż podniebna może się osobom niepełnosprawnym wydawać stresująca, jednak linie lotnicze z pewnością uczynią wszystko, aby była ona dla podróżnego jak najdogodniejsza. Jeśli pasażer rezerwujący tanie loty Zielona Góra - Wengen korzysta z opieki psa przewodnika, zwierzę towarzyszy swemu podopiecznemu na pokładzie i nie musi podróżować w transporterze bądź bagażowym luku. Nie trzeba także stresować się bagażem, ponieważ wózek inwalidzki, kule czy balkonik nie stanowią części bagażu podręcznego i nie zmniejszają jego limitów.