gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Zielona Góra Zadar

już od 730 zł
30 lip 06 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Zadar

Bilety lotnicze Polska Zadar

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
05 wrz (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Zadar
12 wrz (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Poznań
08 wrz (sob)
LOT
Zadar
12 wrz (śro)
LOT
Warszawa
22 sie (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Zadar
29 sie (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
01 sie (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Zadar
08 sie (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
08 sie (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Zadar
15 sie (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Zielona Góra Zadar

Przewodnik po lotach Zielona Góra Zadar

Walizka czy torba - co lepiej sprawdzi się w podróży?

Każdy turysta jest świadoma tego, że spakowanie się na urlop może nastręczyć sporo trudności - trzeba przecież wybrać niezbędne rzeczy, odpowiednio je zwinąć, a także przewidzieć różne sytuacje, które mogą wydarzyć się w czasie wyjazdu Zielona Góra -Zadar. Kluczową kwestią jest też wybór walizki, do której spakujemy wszystkie rzeczy. Walizka czy torba - co bardziej przyda się w czasie wyjazdu? Sprawdź praktyczne informacje dla turystów.

Walizka na kółkach

Właśnie przygotowujesz się do podróży i zastanawiasz się, czy wybrać wykonaną z tworzywa walizkę, czy miękką torbę podróżną? Zarówno walizki, jak i torby podróżne mają swoje mocne i słabe strony. Walizka na kółkach jest bardziej mobilna i pozwala na swobodne przewożenie bagażu, np. po płycie lotniska. Nie trzeba zatem męczyć się z przenoszeniem ciężkich pakunków. Walizka wykonana z twardego plastiku dobrze chroni znajdujące się wewnątrz rzeczy przez uszkodzeniami, ale sama w sobie jest dość ciężka, co może rodzić problemy przy odprawie.

Torba - lżejsza, ale mniej stabilna

Z kolei torba jest wykonana z elastycznego tworzywa, co pozwala na spakowanie więcej rzeczy bez obawy o przekroczenie limitu wagowego. Wadą będzie z natomiast gorsze zabezpieczenie bagażu - torba nie jest tak stabilna jak wykonana z tworzywa walizka. Z pewnością jednak zajmuje mniej miejsca w samolocie i można ją łatwo skompresować. Planujesz podróż Zielona Góra -Zadar? Niezależnie od tego czy wybierzesz walizkę, czy torbę, nie zapomnij o kilku podstawowych zasadach dotyczących przewozu rzeczy. Do samolotu nie można wnosić rzeczy niebezpiecznych dla otoczenia, np. noży, nożyczek, golarek, czy śrubokrętów. Przed wyjazdem należy sprawdzić zawartość bagażu, a lot na pewno przebiegnie bez problemów.