X
Ładowanie...

Tanie loty Zielona Góra Zagrzeb

już od 498 zł
26 lut 04 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Zagrzeb

Bilety lotnicze Polska Zagrzeb

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
14 mar (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Zagrzeb
19 mar (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
14 mar (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Zagrzeb
20 mar (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
14 mar (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Zagrzeb
21 mar (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
24 cze (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Zagrzeb
03 lip (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
24 cze (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Zagrzeb
04 lip (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Zielona Góra Zagrzeb

Przewodnik po lotach Zielona Góra Zagrzeb

Najkorzystniejsze ubezpieczenia podróżne, czyli co i jak ubezpieczyć lecąc na trasie Zielona Góra - Zagrzeb

Wybierając się na wakacje z biurem podróży automatycznie płaci się za ubezpieczenie. Jeśli jednak wybierasz się w wyjazd osobiście, możesz potrzebować dodatkowej polisy ubezpieczeniowej. Nawet jeżeli skupiasz się na tanich lotach Zielona Góra - Zagrzeb, nie wahaj się zapłacić trochę pieniędzy na ubezpieczenie. Dowiedz się, jakie ubezpieczenie najbardziej przyda ci się w podróży i dlaczego może okazać się bardzo ważne.

Regularne ubezpieczenie turystyczne

Zdecydowanie najbardziej potrzebne okazuje się standardowe ubezpieczenie dla turystów. Nie ważne, czy decydujesz się na tanie loty Zielona Góra - Zagrzeb, czy korzystasz z usług regularnych linii lotniczych, zawsze ci się przyda. Podstawowe ubezpieczenie podróżne wlicza i rejs samolotem, i pobyt w miejscu.

Polisa najczęściej dotyczy następstw nieszczęśliwych wypadków. Chroni cię przed stratą spowodowaną zaginięciem bagażu – chociaż biorąc ze sobą droższe pamiątki, warto specjalnie objąć je polisą. A także zapewnia ci rejs powrotny do domu w przypadku problemów zdrowotnych i wypłaci ci pieniądze za leczenie poza granicami, lub w momencie, jeśli padniesz ofiarą kradzieży.

Inne ubezpieczenia dla podróżnych

Możesz także skorzystać z uzupełniających polis ubezpieczeniowych przeznaczonych dla podróżnych. Ma je w ofercie wielu towarzystw ubezpieczeniowych. Można nie tylko uzupełniająco objąć polisą drogi bagaż, lecz także na przykład ubezpieczyć się od jego zaginięcia – kiedy zgubi się i będziesz musiał na niego czekać, masz zagwarantowane wypłacenie pieniędzy.

Część przedsiębiorstw ubezpieczeniowych mają w ofercie także ubezpieczenia od opóźnienia lotu. Są niezwykle korzystne, jeśli wykupiłeś bilety na przesiadkę i spóźnienie oznacza dużą stratę na biletach i konieczność spędzenia nocy w hotelu. Taki rozwój wypadków bynajmniej nie należy do rzadkości, a sięgając po ubezpieczenie, masz możliwość zwrotu dodatkowo wydanych pieniędzy. Nie musisz obawiać się, że z powodu ubezpieczenia twoje tanie loty Zielona Góra - Zagrzeb znacznie podrożeją – z reguły jest to naprawdę niewielka stawka.