X
Ładowanie...

Tanie loty Zielona Góra Zurych

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Zielona Góra Zurych

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Zielona Góra Zurych

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Zielona Góra Zurych

Przewodnik po lotach Zielona Góra Zurych

Klasa biznes - luksus w podróży

Wakacje to czas odpoczynku po ciężkiej pracy i eksplorowania odległych destynacji. Chcesz zarezerwować bilety na lot Zielona Góra - Zurych? Jeśli marzysz o najwyższym standardzie podróży, sprawdź, co czeka Cię w klasie biznes! Na jakie atrakcje mogą liczyć turyści?

Komfort w podróży, czyli klasa biznes

Każda linia lotnicza może zapewniać zróżnicowane udogodnienia dla pasażerów. Przeważnie w samolocie są ergonomiczne fotele z rozkładanymi siedzeniami, a personel serwuje podróżnym najdroższe trunki oraz świeżo wyciśnięte soki czy drobne przysmaki. Goście mogą również korzystać z minibarku, w którym dostępne są rozmaite alkohole. Najwyższe standardy spełnia oczywiście wystrój wnętrza w samolocie, fotele obite są delikatną skórą, często można spotkać dodatki z kości słoniowej czy drewna, co potęguje poczucie luksusu. Jakie rozrywki przewidziano w klasie biznes? Podróżni mogą korzystać z wysokiej jakości telewizorów, a oglądaniu filmów towarzyszy najwyższej jakości dźwięk.

Saloniki na lotnisku i większy limit bagażowy

Chcesz odbyć lot Zielona Góra - Zurych w klasie biznes? Warto także wspomnieć o posiłkach serwowanych w samolocie - o ich smak dbają najlepsi kucharze. Posiłki podawane na eleganckiej zastawie, a ich walory smakowe spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających pasażerów. To oczywiście nie wszystkie udogodnienia, na które mogą liczyć pasażerowie biznesowej klasy - warto też wspomnieć o dedykowanych salonikach na lotnisku, w których mogą oni oczekiwać na samolot. Kolejną zaletą jest także większy limit bagażowy. Chcesz zarezerwować bilety Zielona Góra - Zurych na pokładzie klasy biznes? Pamiętaj, że za lepszy standard trzeba odpowiednio więcej zapłacić. Pasażerowie za bilety zapłacą zdecydowanie więcej niż w przypadku standardowej klasy.